Зима вже ось – ось дасть про себе знати. Але, як прийнято, покупку зимового одягу ми завжди відкладаємо на останню хвилину. І в ці дні величезна кількість батьків відвідують десятки дитячих магазинів у пошуках оптимального варіанту зимового одягу для своїх малюків. І це цілком природно, адже вибір зимового одягу – дуже відповідальна справа.

Які ж чинники є вирішальними, коли вибирається зимовий одяг для дітей? Досвідчені батьки радять звертати увагу на такі нюанси, як:

  • Зручність. Пам’ятайте про те, що дитячий одяг повинна бути досить зручною, щоб дитина відчувала себе на прогулянці абсолютно комфортно, навіть якщо мова йде про новонародженого крихті.
  • Вага одягу.
  • Непромокальність.
  • Простота у догляді.

Всім цим вимогам найбільш оптимально відповідає саме така зимовий одяг, як комбінезон. У цьому вже переконалося величезна кількість молодих мам. У наш час дитячі комбінезони в більшості своїй шиються за найсучаснішими технологіями, зі спеціальних тканин, завдяки чому вони досить легкі, не утрудняють рухів малюка, але в той же самий час дивно теплі і, що саме важливо, непромокальні.

Діти до півроку

У тому випадку, якщо вашому малюку не виповнилося й року, оптимальним варіантом для нього стане так званий комбінезон – трансформер. Даний комбінезон має блискавку на штанинах, завдяки чому він без зусиль трансформується в теплий конверт. Це вкрай зручно, так як маленькі діти дуже часто під час прогулянки засинають, а завдяки комбінезону – трансформеру мама зможе швидко роздягнути крихту, не потривоживши її сон. Додатково полегшити завдання мамі допоможуть застібки у вигляді двох бічних блискавок.

При виборі комбінезона для таких крихіток мамі варто звернути увагу на деякі особливості пошиття. Пам’ятайте про те, що ваша дитина більшу частину часу лежить в колясці. А відповідно, абсолютно неприпустимо, щоб на комбінезоні були грубі шви, або оборки були пришиті таким чином, щоб вони не завдавали крихті дискомфорту.

Однак можна придбати і звичайний комбінезон. Як правило, комбінезони, призначені для самих маленьких крихіток, мають наглухо застроченние рукави і штанини, які дозволять запобігти витоку тепла і не дадуть замерзнути ручкам і ніжкам крихти. Крім того, дуже до речі доведеться кулиска по каптуру, яка захистить від холоду шийку крихти.

Діти приблизно однорічного віку

Якщо крихітці ось – ось виповниться рік, прогулянки якісно змінюються. Малюк вже не спить більшу частину часу прогулянки. Малюк сідає в колясці, намагається дотягнутися до чого – або ручками, можливо, навіть робить перші спроби самостійно ходити. Значить, відповідно, і комбінезон крихті знадобиться трохи інший. Головне, на що батькам необхідно звернути особливо пильну увагу – це правильний крій, який забезпечить дитині комфорт. Як утеплювач найбільш оптимальний синтепон або холофайбер.

Дитина півтора – двох років

У тому випадку, якщо ви є батьками маленького топотушки, який вже досить впевнено ходить, то до дитячого комбінезону вимоги в значній мірі зростають. По-перше, комбінезон повинен бути суцільнокроєним. У подібному комбінезоні у вашого малюка гарантовано не сповзуть штанці, та й курточка НЕ ​​задереться. Мамі не доведеться відволікати маленького першовідкривача від дослідження навколишнього світу тільки для того, щоб поправити куртку або штанці.

Також при покупці дитячого зимового комбінезона зверніть увагу на те, щоб і на рукавах, і на штанинах комбінезона були присутні спеціальні захисні гумки, які не дозволять снігу потрапити під одяг дитини. Також дуже корисно подивитися на попу комбінезона – дуже багато виробників пришивають на попу додатковий шар синтепону – адже малюк так часто буде приземлятися на «п’яту точку». І, зрозуміло, дуже важливо звернути увагу на той матеріал, з якого зшита комбінезон – він обов’язково повинен бути просочений спеціальним складом, завдяки якому він є непромокальним.

Діти старше трьох років

Ну а в тому випадку, якщо вашому малюку вже виповнилося три роки, ви можете розглядати такий варіант, як напівкомбінезон або, як його ще дуже часто називають, роздільний комбінезон. Він являє собою штанці з високою грудкою, на лямках, і курточку. Він володіє масою переваг. По-перше, подібного комбінезона вистачить на дві зими – його розмір регулюється за допомогою лямок. По-друге, на штанцях практично завжди пришиті штрипки, що дуже зручно. По – третє, входячи в тепле приміщення – гіпермаркет або поліклініку, ви можете без зусиль зняти тільки курточку малюка, завдяки чому дитина не спітніє, і не з’явиться ризику застудитися.

При виборі комбінезона варто віддати перевагу тим моделям, у яких довжина куртки сягатиме приблизно середини стегна. У такій куртці спина дитини завжди буде надійно захищена від холодного повітря або вітру, навіть в тому випадку, якщо дитина буде сідати навпочіпки або, навпаки, піднімати ручки. Також зверніть увагу на комір комбінезона – він повинен надійно захищати дитину від вітру. Ну і, звичайно ж, матеріал – він повинен бути непромокаючої.

І остання порада батьків – не намагайтеся купити зимовий комбінезон для дитини із серії найдорожчих, якщо у вашому сімейному бюджеті немає зайвих грошей. По-перше, комбінезон купується дитині максимум на дві зими. І по – друге, комбінезони з бюджетного цінового ряду нічим не гірше самого топового бренду.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + twenty =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.