Здоровий спосіб життя Як запобігти роздратування після гоління?

Роздратування шкіри після гоління є досить частим явищем, оскільки причин для цього буває предостатньо, наприклад, занадто гостре лезо бритви, недостатньо гостра бритва, недостатнє зволоження шкіри, неправильна техніка гоління і т.д.

Якщо ви голитеся занадто швидко, ваша бритва недостатньо гостра або навпаки занадто гостра, при голінні ви надмірно надавлюєте на лезо і голитеся дрібними рухами, використовуєте при голінні холодну воду або перед голінням ваша шкіра недостатньо зволожена, чекайте, що кожного разу після гоління на вашому обличчі з’являтиметься роздратування і висип.

Для того щоб уникнути неприємного роздратування після гоління, слід голитися тільки після того, як ви добре вимиєте обличчя. Справа в тому, що бритва ковзає набагато більш ефективно по шкірі, яка очищена від жиру та бруду. Відповідно чим більш м’якою і вологою буде ваша борода, тим вам буде простіше поголити її. Ретельно вмиваючись, обов’язково нанесіть на ще вологе обличчя крем або гель для гоління.

Найчастіше скаржаться на вростання волосся в шкіру і роздратування шкіри чоловіки, бриючому проти росту волосся. Саме тому потрібно знати, як і де ростуть на вашому обличчі волосся, щоб ви могли голитися більш ефективно і без появи подразнень. Найбільш важкі ділянки для гоління потрібно залишати в останню чергу, коли ви зможете сконцентрувати увагу тільки на них, акуратно збриваючи їх у кращому напрямку, що допоможе скоротити вірогідність роздратування.

Після гоління потрібно умити обличчя холодною водою, це сприяє закриттю пор. Потім потрібно нанести на шкіру засіб після гоління, бальзам або крем. Не варто забувати про цей крок — засіб після гоління допомагає вашій шкірі швидше відновитися.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.