Candy Crush Saga

Candy Crush Saga – справжній рай для ласунів! Море льодяників всіх кольорів і форм змусять облизнутися і дітей, і дорослих! Але багато солодкого – шкідливо, так що збирай однакові льодяники в ряд по три, щоб видалити їх з ігрового поля. Чим більше збереш – тим більше очок заробиш!

Candy Crush Saga – саме "смачне" додаток Facebook. Тут Вам належить зануритися в солодкий світ льодяників, шоколаду і зефіру, які не залишать байдужим нікого. Головні герої гри – маленька дівчинка Tiffi і містер Toffee, яких потрібно провести через більш ніж сто рівнів гри і допомогти їм зібрати величезну кількість солодощів!

Candy Crush Saga – класична гра в жанрі "три-в-ряд", Вигідно виділяється на тлі подібних іграшок красивим "апетитним" інтерфейсом і веселою задумкою. Погодьтеся, що збирати яскраві цукерки куди приємніше, ніж звичайні кубики або кулі!

Правила Candy Crush Saga дуже прості і зводяться до того, що Вам потрібно збирати в один ряд кілька однакових за формою і кольором льодяників, тим самим видаляючи їх з ігрового поля. Освоїтися в грі не складе труднощів навіть новачкові. За обмежений час потрібно видалити якомога більше фігур з ігрового поля.

При цьому за кожен віддалений фрагмент Вам будуть нараховуватися очки, кількість яких залежить від того, скільки і як швидко фігур Ви зібрали. Намагайтеся видаляти в першу чергу великі скупчення фігур. Так Ви видаліть більше за меншу кількість кліків і отримаєте бонусні очки.

Після кожного пройденого рівня Ваші окуляри заносяться у велику турнірну таблицю, за підсумками якої визначаються лідери. Переможцями стануть ті, хто зможе набрати максимальну кількість очок і пройти якомога більше рівнів. У ній також можна бачити результати своїх друзів, що додає в гру дух суперництва й азарту.

За правилам Candy Crush Saga Ви можете отримати додаткові очки, створюючи певні комбінації фігур. Наприклад, лінії з чотирьох або більше однакових льодяників принесуть Вам хороший бонус. Чим більше таких бонусів буде на Вашому рахунку, тим вище Ви зможете піднятися по турнірній таблиці.

Всього в грі близько сотні барвистих рівнів, кожен з яких складніше попереднього. Пересуваючись від рівня до рівня, Ви будете здійснювати дивовижну подорож по чарівному солодкого королівству. Час від часу містер Toffee буде давати Вам корисні поради та підказки, які не дадуть Вам заблукати в цьому різноманітті цукрової глазурі і зефіру.

Принадність Candy Crush Saga ще й у тому, що вона не тільки допомагає розважитися і розвіятися після роботи, але і тренує уважність. Щоб розгледіти потрібну комбінацію фігур на великому ігровому полі потрібно бути дуже уважним! І хоча спершу вишукувати однакові льодяники серед безлічі їх видів може здатися складним, через кілька рівнів Ви й не помітите, як будете проробляти це на рівні інтуїції. Крім того, Ви також виробите свою стратегію гри, навчитеся не тільки бачити можливі комбінації і ходи, але і швидко реагувати на них.

Candy Crush Saga набула великої популярності в Facebook завдяки простим правилам гри і приємному барвистому оформленню. Це одна з тих іграшок, яка радує око і дає можливість відпочити і при цьому трохи подумати. Якщо Ви любите солодощі і головоломки – Candy Crush Saga це саме те, що Вам потрібно!

На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій комп’ютер, планшет і навіть мобільний телефон, що працює під ОС Android або iOS.

Найприємніше в тому, що немає необхідності проходити всі рівні заново на кожному з цих пристроїв. Ви можете запросто синхронізувати їх зі своєю обліковим записом в Facebook і перенести всі ігрові результати та досягнення. Таким чином, Ви завжди можете мати улюблену іграшку під рукою і використовувати для просування по турнірних сходах будь-яку зручну можливість!

Сача Candy Crush Saga можна, наприклад, з Google Play (для ОС Android) або з iTunes (для iOS). При цьому гра розповсюджується абсолютно безкоштовно і Вам не потрібно за неї платити. Грати в улюблені ігри стало легко і доступно!

ви також можете завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій домашній комп’ютер, щоб мати можливість проходити нові рівні без підключення до свого аккаунту на Facebook.

У Вашому розпорядженні більше ста рівнів і тисячі апетитних льодяників! Грайте в Candy Crush Saga і запрошуйте друзів, щоб зробити ігровий процес цікавіше і азартніше. Гарний дизайн і барвисті елементи гри будуть не тільки радувати око, але і не давати Вам нудьгувати!

Також читайте here.

З чим читають

 • Candy Crush Saga. Завантажити Candy Crush Saga

  На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встанов…

 • Candy Crush Saga. Завантажити Candy Crush Saga

  На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встанов…

 • Гра Candy Crush Soda Saga для Android солодощі і газована

  Candy Crush Saga, що принесла своєму творцеві, компанії King, мільйони доларів, втрачає популярність. Тому розробник вирішив випустити сіквел Candy Crush Soda Saga. Гра вже доступна в Facebook. а…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 15 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.