В останні роки стали дуже модними різні кіски. І якщо кілька років тому заплести французьку косу вважалося верхом майстерності, то сьогодні сучасні стилісти настільки відточили свої навички плетіння кіс, що на їх фоні “француженка” стала вважатися звичайнісінької і найбільш легкої зачіскою.

Сходові в перукарню, можна спорудити неймовірно складну зачіску з хитросплетінь. Вони часом створюються з використанням спеціальних спиць, гребінців, в хід йдуть різні шпильки, резиночки, стрічки і інші аксесуари.

І, взагалі, зібрані за допомогою кіс волосся виглядає дуже ошатно і разом з тим акуратно. А стрічки, вплетені в них, надають зачісці велику ошатність і урочистість.

Коси найбільш актуальні для зачісок школярок. Адже школа вимагає, щоб дівчатка, незалежно від віку, носили акуратні зібрані зачіски.

І якщо у звичайні дні можна обійтися звичайнісінької косою або кінським хвостиком, то в День Знань, 1 вересня. всім хочеться виглядати тожественно й ошатно. Краще рішення – зачіски на 1 вересня з бантами, які люблять носити дівчинки молодших класів. А ось дівчатка старші можуть додати урочистості своїм зачіскам за допомогою білих атласних стрічок уплетених в коси. На більшості фото зачісок нижче немає бантів і стрічок, але їх можна легко вплести. Зачіски це дозволяють і виглядають з бантами і стрічками дивовижно на школярок.

Щоб спорудити ось таку зачіску на 1 вересня, необхідно гарненько розчесати волосся до їх повної гладкості. Потім зробити косий проділ по діагоналі. Починаючи від верхнього кута, потрібно відокремлювати невеликі пасма і скручувати їх джгутиками в одному напрямку, наприклад, за годинниковою стрілкою, потім закручувати їх з один одним, при цьому підкладаючи під кожну прядку стрічку. Скручування допоможе вашій зачісці бути більш акуратною, а тонка біла стрічка додасть їй святкового настрою. Кінець коси потрібно закріпити безбарвної гумкою і обмотати стрічкою.

А ось ця зачіска універсальна. Вона дуже зручна як для свят, так і для повсякденного носіння, до того ж її можуть носити дівчата і дівчатка різного віку. Це плетіння в народі називають “риб’ячим хвостом”

Потрібно зібрати волосся в акуратний пучок трохи вище потилиці. Гарненько розчесати і розділити на дві рівні частини. Беремо із зовнішнього боку волосся тонкі прядки і попарно схрещуємо їх, і так пасмо за пасмом. Кінець треба обов’язково закріпити гумкою. Зачіску цю можна прикрасити бантом, навіть двома бантиками, один на початку хвоста, інший – в кінці.

Дана зачіска підійде як для школярок старших класів на День Знань 1 вересня, так і для нареченої. Волосся потрібно зібрати в одну сторону. За допомогою гребінця зробити горизонтальний проділ по лінії чубчика. Поділяючи вільні волосся на тонкі пасма, заплітаємо діагональну косу, через лоб до вуха і з’єднуємо її з основною масою волосся за допомогою гумки або шпильки. Незаплетені волосся поділяємо на пасма і закручуємо щипцями у великі локони.

А ось ця зачіска – прекрасний варіант зачіски з бантами для дівчаток, і вона більше підійде для учениць молодших класів. Потрібно зробити акуратний вертикальний проділ уздовж задньої частини голови. Зібрати кожну частину волосся у високий хвіст, залишивши у потилиці невелику пасмо. Заплести два акуратні кіски, залишивши вільними кінці. Потім потрібно їх схрестити на потилиці і з’єднати з вільними прядками. Закріпити гумками. Останній штрих – прикрашаємо зачіску бантиками.

А ось цю “лялькову” зачіску (бант з волосся) ви, напевно, бачили у зірок шоу-бізнесу. Незважаючи на те, що її можна спорудити з волосся різних відтінків, найбільш виграшно вони виглядають на світлому волоссі. Це не традиційні зачіски на 1 вересня з бантиками, однак старшокласниця буде відчувати себе на висоті. Для того щоб вона виглядала акуратною та нарядною, краще звернутися до допомоги фахівця.

Для створення цієї зачіски потрібно розділити волосся горизонтальним проділом уздовж тім’я на дві частини. Задню частину зібрати у хвіст. Якщо у вас є чубчик, то виділити її, а що залишилися вільні волосся зібрати в одну сторону і заплести косу. Потім укласти її у вигляді корони по лінії чубчика і закріпити на потилиці. Вільні волосся завити за допомогою щипців на великі локони.

Ця зачіска, мабуть, найлегша з перерахованих. Тільки для того, щоб вона виглядала красиво, потрібно мати дуже густі і об’ємні волосся. Потрібно зібрати дуже високий хвіст і нетуго заплести його до кінця. Кінчик закріпити тонкої прядкою волосся або гумкою.

Зачіска в стилі “Стиляги” більше підійде для випускного балу. Однак якщо ви після літа хочете справити враження на своїх однокласників, то можете сміливо зробити таку зачіску на 1 вересня з білою стрічкою.

Для створення цієї зачіски потрібно зробити горизонтальний проділ трохи вище лінії чубчика. Чубчик відокремити і гарненько пропрасувати праскою. Решту волосся начесати біля основи коренів і зачесати назад. Зав’язати стрічку у вигляді обідка, а волосся чубчика зачесати в одну сторону і всунути під стрічку. Кінчики волосся за допомогою щипців або бігуді закриття назовні. Зачіску закріпити об’ємним лаком.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 15 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.