Вирощування авокадо

Вирощування авокадо в домашніх умовах

Зараз все більше людей захоплюються вирощуванням в домашніх умовах екзотичних рослин, якщо ви належите до їх числа, то вирощування авокадо це те, що вам дійсно потрібно. Дотримуйтесь наших інструкцій та вирощування авокадо в домашніх умовах стане вашим улюбленою справою.

Отже, в магазині вибираєте "правильний" фрукт авокадо. Приготуйте з нього те, що задумали, а кісточку не скидає. Для вирощування досить буде всього лише знань, отриманих з інтернету і ваше бажання. Авокадо досить красиве рослина, воно прикрасить вашу квартиру.

Вирощування авокадо в домашніх умовах

Якщо звернутися за довідкою в спеціальну літературу, то звідти ми дізнаємося інформацію, що авокадо має назву Persea Americana – це його ботанічна ім’я, але якщо ви десь почуєте, що його називають алігаторовій грушею. не лякайтеся, авокадо може мати і таку назву. Авокадо являє собою вихідця з родини лаврових і є представником вічно зелених культур. Зоною виростання цієї рослини є Африка, Бразилія, Індія і Північна Америка. Висота цієї рослини досягає 18 метрів, а плоди виростають досить великі, їх маса може становити до 600 грам.

Якщо ви вирощуєте авокадо в домашніх умовах. то таких величезних розмірів воно, природно, не досягне. Якщо ви будете дбайливо ставитися до цієї рослини і виконувати всі інструкції умілих садівників, то зможете домогтися плодоношення цієї чудової рослини. Вирощуючи авокадо в домашніх умовах, ви точно будете знати, чим харчується ваша рослина, його справжню користь.

У домашніх умовах авокадо вирощують з його кісточки.

Як виростити авокадо

Авокадо дуже корисний фрукт. Застосовують його і в косметології і в кулінарії. З нього роблять все, починаючи від корисних бутербродів до гарнірів і соусів. А з досить великої кісточки авокадо цілком реально виростити справжня рослина в домашніх умовах. Схожість такий кісточки перевіряють зазвичай двома способами.

Спосіб перший. Вирощувати авокадо з кісточки, яка занурена у воду. Для такої процедури потрібна невелика ємність, щоб кісточка визирала на поверхню землі своєю гострою частиною. На дно такої ємності поміщають деревне вугілля, він буде насичувати кісточку корисними мікроелементами. По закінченню трьох – шести тижнів повинні з’явитися перші сходи.

Спосіб другий. Садимо кісточку тупим кінцем в спеціальний грунт. Під спеціальним грунтом розуміють суміш торфу з подрібненим керамзитом. Гострий кінець кісточки повинен бути над поверхнею ґрунту, грунт повинні бути волога. Горщик з кісточкою поміщається під скляну банку, або накривається поліетиленовим пакетом, і ставиться в тепле і освітлене місце. Така процедура створить тепличний ефект, і тим самим зробить для рослини не небезпечним протяг і холодний повітряний потік. Якщо все зроблено правильно, то перші сходи повинні з’явитися вже через місяць. Такий спосіб досить повільний, але дерево поступово почне набирати ріст.

Створюємо умови для вирощування авокадо

Як уже говорилося раніше в цій статті, вирощування авокадо в домашніх умовах не так і складно, як може здатися на перший погляд. Ботаніки стверджують, що з кісточки авокадо неможливо виростити нормальне, плодоносящее дерево, але ми сміємо спростувати ці твердження.

Для авокадо потрібне приміщення з високою вологістю і, зрозуміло, тепло. У рослини повинен бути хороший дренаж, на дно горщика в таких випадках кладуть керамзит або мокру гальку. Ні в якому разі не можна допускати перезволоження грунту рослини, не можна залишати в піддоні горщика воду. Ця рослина любить обприскування. Досвідчені садівники говорять про те, що рослина краще розміщувати в приміщеннях, де багато світла, однак, потрібно уникати прямих сонячних променів, які можуть завдати опіки листю. Температура змісту рослини не повинна опускатися нижче 16 градусів. Полив рослини повинен здійснюватися теплою водою. Для гарного росту і розвитку рослини слід застосовувати мінеральні добрива, авокадо позитивно ставиться до таких підживлення. У теплу пору року, а саме навесні і влітку, такі підгодівлі потрібно здійснювати не рідше ніж два рази на місяць. Ваше рослина може піти в зростання, але цього можна уникнути, якщо вчасно прищипувати верхні пагони деревця. Пересаджувати авокадо потрібно тільки один раз на рік. А виробляти пересадку потрібно навесні, так як рослина краще і швидше приживеться в новому горщику.

Якщо раптом ваша рослина почне скидати листя, не панікуйте, це нормальний період у житті рослини, воно йде в стадію спокою. Також це відбувається при зниженні температури в приміщенні до 12 градусів. Як і у всіх рослин у авокадо є шкідники, а саме, це щитівка і павутинний кліщ.

Скільки світла потрібно авокадо?

Як уже говорилося раніше, рослина любить світло, але розміщувати його під відкритими променями не надто рекомендується. Восени і взимку рослині необхідно додаткове освітлення, його можна зробити за допомогою спеціальної фіто лампи, лампи денного світла для такої справи не допоможуть.

Яка грунт потрібна авокадо?

Грунт у рослини повинна бути рихлою і вологою, не допускайте того, що б земля під рослиною ущільнювалася і злежуватися. Ні в якому разі не саджайте авокадо в кислий грунт. Для посадки краще використовувати суміш, в яку входитимуть садова земля, перегній або великий пісок, у співвідношенні 1: 1: 1, також можна додати вапно. Для того, щоб у грунт краще проникав кисень, в неї додають мох, керамзит, пісок або торф.

У авокадо висихає листя. Що робити?

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.