Як видалити програму з комп’ютера в системі «Windows 7»?

Для видалення програми необхідно скористатися панеллю управління «Windows®». Для цього перейдіть в меню «Пуск» і виберіть команду “Панель управління”.

У діалоговому вікні виберіть у групі «Програми» команду «Видалення програми».

Перед вами відкриється список встановлених на вашому комп’ютері програм, в якому необхідно знайти і вибрати програму для видалення, клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Як ви можете помітити у верхній частині даного списку поруч із кнопкою «Впорядкувати» з’явилася команда “Видалити”. Для видалення обраної програми натисніть на цю кнопку.

Після чого з’явиться діалогове вікно, в якому необхідно буде підтвердити видалення програми. Після чого програма віддалиться і зникне зі списку.

У тих випадках, коли видалення програми за допомогою описаного вище методу неможливо, ви можете просто видалити програму з вашого комп’ютера, виділивши і видаливши папку з встановленим дистрибутивом. Для цього перейдіть на локальний диск комп’ютера, в директорії якого встановлена ​​програма. За замовчуванням програми встановлюються в папку «ProgramFiles». розташовану на диску з встановленою операційною системою.

Після чого необхідно знайти і виділити папку з програмними файлами.

Натисніть на клавішу «Delete» на клавіатурі і підтвердіть видалення папки, натиснувши кнопку «Так».

Програма буде видалена з розділу жорсткого диска. Таким чином, використовуючи дану інструкцію, ви зможете швидко видалити будь-яку програму з вашого комп’ютера.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як відволікти дитину від комп’ютерних ігор

  В даний багато дітей активно захоплюються комп’ютерними іграми, що дуже тривожить батьків, педагогів і лікарів. Напевно до віртуального світу монстрів і перестрілок приєднався і ваша дитина. Він…

 • Windows7. Видалення повідомлень Windows Genuine Advantage Notification!

  Видаліть оновлення (KB 971 033) потім Для цього потрібно запустити Редактор реєстру: Пуск – Виконати … – Запуск програми – regedit – OK. Запуститься Редактор реєстру, в якому потрібно знайти і…

 • Як встановити Windows 8 Інструкція для чайників

  Як встановити Windows 8. Інструкція для чайників Розглянемо весь процес установки Windows 8, чим він відрізняється від установок інших версій Вінди і так далі. Але перш ніж перейти до справи потр…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 7 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.