Вибираємо сонцезахисні окуляри за типом обличчя і формі

Сонцезахисні окуляри є модним аксесуаром, невід’ємним елементом гардеробу сучасного чоловіка. Вони виконують не тільки важливу захисну функцію, нейтралізуючи негативний вплив ультрафіолетових променів, надмірно яскравого світла на очі, але і декоративну – служать прикрасою, доповненням до образу чоловіка. До вибору сонцезахисних окулярів слід підходити обдумано, оскільки він передбачає облік безлічі факторів, у тому числі форми обличчя людини, її зачіски, навіть кольору волосся і т.д. Щоб здійснити правильний вибір сонцезахисних окулярів, потрібно знати базові принципи чоловічого стилю, особливості самого аксесуара, пам’ятати, що від підбору окулярів залежить і стан вашого зору, і зовнішній вигляд.

Форма оправи за типом обличчя

Отже, при виборі окулярів чоловікам в першу чергу важливо звернути увагу на форму оправи, яка підійде до його типу обличчя. Як правило, виділяють 7 найбільш поширених типів особи:

 1. Квадратне обличчя. Для даного типу особи, що характеризується приблизно однаковою висотою і шириною, важким підборіддям, строгими рисами, добре підійдуть сонцезахисні окуляри із закругленою знизу оправою, які повинні до того ж високо сидіти на переніссі. Оправа може бути овальної або круглої.
 2. Прямокутний тип обличчя. Чоловікам з такою формою обличчя відмінно підходять окуляри з масивною оправою, що має широку дужку. При цьому варто звернути увагу на те, щоб форма оправи була закругленою.
 3. Чоловіків з трикутним типом обличчя відрізняє вузький лоб, широкий підборіддя, вилиці. Для них можна підібрати окуляри з великої або з тонкою оправою. Лінзи окулярів повинні бути невеликими.
 4. Рідко, але все ж зустрічається тип особи – «перевернутий трикутник» у чоловіків, які є власниками високих вилиць, широкого чола і вузького підборіддя. Їм варто скористатися окулярами-авіаторами або окулярами-метеликами.
 5. Кругле обличчя – такий тип характеризує чоловіків з округлими пропорціями обличчя. Для них ідеально буде носіння окулярів з вузькою оправою, що має високо посаджені заушники.
 6. Чоловіки з ромбоподібним типом особи мають вузьку лінію очей, вузьку щелепу, дрібний лоб, добре окреслені високі вилиці. Хорошим вибором для них стануть сонцезахисні окуляри без оправи або окуляри з квадратною оправою закругленого низу і плоского верху.
 7. Універсальним типом особи, який відрізняється класичними правильними рисами, можна вважати овальний тип. А універсальний він тому, що для чоловіків з такою формою обличчя добре підійдуть окуляри з оправою будь-якого типу, за вкрай рідкісним винятком.

Колір оправи

Після того, як ви визначилися з формою оправи, важливо подумати про її кольорі. Як правило, колір оправи слід підбирати відповідно кольору волосся. Наприклад, блондинам можна сміливо купувати окуляри чорного, синього, сірого відтінку, шатен – коричневого, брюнетам – золотистого або срібного кольору. Для чоловіків з рудим кольором волосся ідеальним варіантом стане придбання окулярів з оправою мідного кольору.

Нарешті, при виборі сонцезахисних окулярів варто звернути увагу і на виробника, віддати перевагу окулярам відомих марок, так як в цьому випадку не доведеться переживати за якість аксесуара. Таким чином, дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ви зможете підібрати сонцезахисні окуляри, ідеально підходять до вашого зовнішнього образу.

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.