Вибираємо плойку для завивки волосся

Для того, щоб сформувати ідеальну зачіску, зараз використовується маса пристосувань. Швидко створити на голові ефектні локони зараз також не складає труднощів, адже з’явилися зручні плойки для волосся. Однак, при нинішньому виборі таких пристроїв дуже важко помилитися й вибрати не те, що потрібно, прирікаючи якість отриманих локонів на провал. Тому потрібно ще до покупки плойки знати, якими якостями вона повинна володіти, щоб бути ідеальною для Вас і не нашкодити волоссю.

Розберемося з основними параметрами плойок і їх впливом на отримані кучері.

1. Діаметр плойки впливає на те, якими будуть локони: більше діаметр – крупніше локони. Стилісти радять для довгого волосся вибирати плойки з максимальним діаметром і навпаки, проте остаточний вибір залежить від кожного конкретного користувача. Варто відзначити, що діаметр плойки може служити відмітним параметром тільки для стандартних за формою пристроїв, чия окружність однакова по всій довжині. Крім таких щипців, є ще й конусоподібні плойки, а також плойки зі спіраллю, які призначені для створення більш цікавих за формою локонів. Тут важливо згадати ще й про наявність затиску на плойки. стандартні плойки із затискачем створює гарні, але трохи штучні локони, на відміну від конусоподібних плойок без затиску.

2. Потужність плойки. Від потужності плойки залежить те, до якої температури, і з якою швидкістю буде відбуватися нагрівання щипців. Вибирати даний параметр варто, виходячи з типу власного волосся: так, наприклад, нагрівання плойки до 180 градусів може в буквальному сенсі слова спалити тонке волосся, а для жорстких або товстих волосся така температура не забезпечить необхідного нагріву для створення локона. Варто звернути увагу і на наявність в пристрої регулятора температур, за допомогою якого можна міняти температурний режим, адже не завжди потрібно використовувати плойку на її максимально можливій мірі розігріву.

3. Покриття щипців – Один з найважливіших факторів при виборі. Популярне раніше металеве покриття вибирати небажано, тому що воно спалює волосся, псує їх структуру, та й нагрів в них відбувається нерівномірно. Тому перевагу варто віддати іншим видам покриття, наприклад, керамічному. Таке покриття дозволяє теплу розподілятися рівномірно, а плойки з таким покриттям набагато менше травмують волосся. Схожими властивостями володіє і титанове покриття плойок. Такі плойки помітно дорожче плойок з металевим покриттям. Ще дорожче і ще більш безпечними є плойки з турмаліновим покриттям, яке має вкраплення напівкоштовних каменів і дорогоцінних металів. Така поверхня не тільки не шкодить волоссю, але і захищає їх від електризації і покращує структуру волосся.

4. Інші параметри. При виборі плойок також потрібно враховувати і ряд інших параметрів. Так, якщо Ви бажаєте часто експериментувати зі своєю зачіскою, то можна вибрати плойку, яка передбачає

можливість використання різноманітних насадок (Спіралі, гофровані пластини і т.д.).

Зараз існують щипці з функцією іонізації. яка дуже корисна не настільки для волосся, скільки для шкіри голови, – тут вибір теж тільки за Вами.

Варто звернути увагу і на довжину шнура. яка в ідеалі повинна бути 2-3 метри, і на можливість вільного обертання шнура навколо своєї осі.

Деякі моделі мають функцію контролю температури. яка захищає і плойку, і волосся від перегріву, а деякі моделі оснащені ще й механізмом автоматичного вимкнення в разі, якщо її забули відключити від харчування. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.