Унікальні вироби з стружки дерева.

У вчителя Кожановское середньої школи (це неподалік від Красноярського Загір’я) Сергія Бобкова дивовижне захоплення. Він робить тварин з незвичайного матеріалу – дерев’яної стружки, яку перетворює на справжній витвір мистецтва.

Всі вироби з колекції майстра Сергія Бобкова добрі і ніби живі. Його павільйон в " Місті майстрів " на VI Міжнародному фестивалі етнічної музики " Саянськоє кільце " в Шушенському став найбільш пам’ятним.

Переконайтеся самі.

Всі тварини – у натуральну величину.

Перед тим як приступити до чергового звірові, Сергій Бобков по книгах вивчає анатомію, повадки, загалом, все- все- все, що здатне зріднити з майбутнім дітищем. Технологію винайшов сам. Він володіє різьбленням по дереву, металу, гіпсу, плетінням лози, виготовляє меблі з кедра і верби, працює з берестом.

За чотири роки у Сергія Васильовича з сином Артемом, який йому допомагає, зібралася чимала колекція.

На створення однієї скульптури у Сергія Бобкова йде від чотирьох місяців до півроку. Всі вироби анатомічно достовірні. У природі сова точно такого ж розміру, а у стружкового беркута – більше семи тисяч пір’я різної конфігурації. Найскладніші у виконанні – пухнасті тварини. Так, на виготовлення соболя було потрібно більше 30000 деревної тирси. Навіть глухарі у Бобкова важать як у житті – по 17 кілограмів.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + nine =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.