Слайдшоу1: Як знизити рівень холестерину і зберегти серце

1. Прості поради для зниження рівня холестерину

Змініть свій раціон, щоб зберегти серце

У вас високий рівень холестерину. Тоді ви повинні знати, що для його зниження, а також для зменшення ризику серцевих захворювань, необхідно змінити спосіб життя, під яким маються на увазі, насамперед, харчування і фізична активність. Навіть якщо лікар прописав ліки для зниження рівня холестерину. вам все одно необхідно змінити свій раціон харчування і стати фізично більш активним, якщо ви хочете знизити рівень холестерину і зберегти серце. а також всю серцево-судинну систему. Проходження наведеним нижче простим радам допоможе вам тримати рівень холестерину і здоров’я під контролем.

Щоб функціонувати належним чином, наше тіло ПОТРЕБУЄ в невеликій кількості холестерину, але в процесі харчування ми часто отримуємо в своєму раціоні занадто багато насичених жирів і холестерину, що призводить до підвищення в крові рівня так званого поганого холестерину (ліпопротеїнів низької щільності, ЛПНЩ). Поганий холестерин поступово накопичується у вигляді бляшок в артеріях, що і призводить, зрештою, до хвороб серця. З іншого боку, так званий хороший холестерин (ліпопротеїни високої щільності, ЛПВЩ), допомагає очистити кров від поганого холестерину. Щоб знизити рівень поганого холестерину і підвищити рівень хорошого, почніть з зміни харчування.

Більшість американців їдять величезну кількість їжі, яка в два рази перевищує рекомендоване для доброго здоров’я. Це сприяє збільшенню ваги та підвищенню холестерину. Щоб зменшити вагу тіла і знизити рівень холестерину, використовуйте найпростіший спосіб контролю кількості з’їденого – за допомогою власної руки. Одна порція м’яса або риби  – це те, що поміщається в долоні вашої руки. Одна порція свіжих фруктів розміром приблизно з кулак. А порція варених овочів, рису або макаронів повинна поміститися в складених руках.

Щоб знизити рівень холестерину (поганого) в крові і зберегти серце, завантажуйте свою тарілку фруктами і овочами – від п’яти до дев’яти порцій на день. В результаті цього ви отримаєте багато антиоксидантів, менше з’їсте жирної їжі, знизите артеріальний тиск і вагу тіла. Крім того, продукти харчування, збагачені рослинними стероїдними спиртами, наприклад, деякі маргаринові спреди (пасти), йогурти та інші продукти, також можуть допомогти знизити рівень холестерину в крові.

Щоб зберегти серце, їжте рибу хоча б два рази на тиждень. Чому? Риба відрізняється низьким вмістом насичених жирів, але в ній багато корисних омега-3 жирних кислот, які допомагають зменшити рівень тригліцеридів і знизити рівень холестерину, сповільнюючи тим самим зростання бляшок на стінках артерій. Вибирайте жирну рибу – лосось, тунець, форель, сардини. Тільки не готуйте філе риби у фритюрниці, в якій пропадають корисні властивості риби!

Миска вівсянки, гречки або інший цільнозерновий крупи має свої переваги, які тривають весь день. Клітковина і складні вуглеводи цільних зерен надовго створюють у вас відчуття наповнення шлунку, так що ви будете менш схильні переїдати в обід. Вони також допомагають знизити рівень холестерину (поганого) і стануть важливою частиною вашої стратегії втрати ваги. Інші приклади цільних (неочищених і нешліфованих) зерен включають дикий рис, коричневий рис, попкорн, ячмінь, пшеницю (з неотделеннимі висівками).

Хочете перекусити? Жменю горіхів – це смачне лікування, яке допомагає знизити рівень холестерину і зберегти серце. Горіхи містять велику кількість мононенасичених жирів, що знижують рівень поганого холестерину і залишають хороший холестерин недоторканим. Деякі дослідження показують, що люди, які їдять приблизно унцію (28,35 г) горіхів в день, мають більш низький ризик серцево-судинних захворювань. Горіхи містять велику кількість жиру і калорій, тому багато їх є не рекомендується. І переконайтеся, що вони не покриті цукром або шоколадом.

Нам всім потрібно трохи жирів в нашому раціоні – від 25% до 35% денної норми калорій, причому, велике значення має тип жиру. Ненасичені жири, що містяться в рапсовій, оливковій, соняшниковій і лляному маслах, допомагають знизити рівень поганого холестерину і можуть сприяти підвищенню хорошого холестерину. Насичені жири, наприклад, вершкове і пальмову олії, а також транс-жири (містяться в маргаринах для випічки і в кулінарних жирах) підвищують рівень поганого холестерину. Навіть хороші жири висококалорійні, так що вживайте їх в помірних кількостях.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як знизити рівень холестерину без допомоги ліків

  Часник – дуже ефективний засіб для зниження рівня холестерину. Фото: Michelle McMahon / Getty Images. Якщо вам неприємна перспектива прийому лікарських препаратів для зниження рівня холестерину….

 • Як знизити рівень холестерину без ліків – Профілактика

  Свій рівень холестерину в крові знають не більше 5% росіян. Для порівняння, в США і Європі ця цифра становить майже 80%. Таке наплювацьке ставлення до холестеринових фактору ризику інфарктів та і…

 • Як знизити рівень холестерину без ліків

  Підвищений рівень холестерину у вашому організмі може представляти серйозну загрозу здоров’ю, пов’язану з важкими серцевими захворюваннями. Проте його можна легко знизити, зробивши деякі зміни в…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.