Клен гостролистий Глобозум (Globosum) – Acer platanoides "Globosum"

Клен звичайний Globosum, фото з нашого розплідника. Якщо ви шукайте де купити клен – обращайтель в наш розплідник, у нас завжди є у продажу саджанці клена.

Опис. Клен має яскраво виражену кулясту форму крони, яка досягає декількох метрів у діаметрі. Листя п’ятипроменеві, глянцевого окраса, восени набувають гарний жовтуватий або червонуватий відтінок. До грунту невибагливий. Володарям невеликого саду можна порекомендувати як окремий декоративний елемент.

Клен є вологолюбні деревом і тому потребує частого поливу, норма якого становить близько 15 літрів при сухому і жаркому літі. Клен не любить ущільнену грунт, після поливання і прополки грунт обов’язково треба розпушити. Як правило, клен не береться обрізку крони, за винятком деяких видів, тому видаляються тільки сухі і хворі гілки. На зимовий період дерева не вимагають додаткового утеплення, хоча молоді рослини прикрити лапником або соломою все ж слід. Деякі сорти клена слід садити в місця, захищені від сильних поривів вітру. Розмножується клен при допомогою живців і насіння.

Клен гостролистий Друмонді (Drumondii) – Acer platanoides "Drumondii"

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.