З розвитком комп’ютерів і комп’ютерної техніки, величезні обсяги важливої ​​інформації були перенесені на флешки. Адже вони володіють великою кількістю переваг: це і їх компактність, і простота експлуатації, і, природно, невисока ціна. При цьому, дуже часто люди забувають, що Flash носій, як і будь який інший технічний пристрій може вийти з ладу. І це при тому, що флешка далеко не найнадійніший комп’ютерний «аксесуар» – його дуже часто роняють, відламують USB роз’єм, та й крім того вони мають обмежене число записів. Найбільш простий спосіб вирішення будь-яких проблем з втратою даних – це періодичний BackUp (так зване, резервне копіювання) Ваших даних на який-небудь інший носій. Але що робити, якщо інформація строго конфіденційна і повинна зберігатися обов’язково в одиничному екземплярі? Навіть якщо Ваша флешка зламалася, не варто впадати у відчай – за кілька останніх років наша компанія виконувала ремонт флешок сотні і навіть тисячі разів, а обсяги відновлених даних вже вимірюються петабайт (документи, дипломи, курсові, бази «1С» і т.п.).

Ремонт флешки краще довірити професіоналам

Ми звикли до того, що найбільш часто об’єктом відновлення інформації та ремонту є HDD – твердотільні накопичувачі апріорі вважаються надзвичайно надійними (незрозуміло звідки з’явився такий міф). І в тому випадку, якщо дані на таких накопичувачах пошкоджуються виконувати ремонт Flash накопичувачів і відновлення інформації з них навіть не намагаються. Між тим поки тенденція йде таким чином, що чим новіше носій, тим частіше потрібно ремонт USB флешок, компанія Transcend навіть зробила спеціальну програму JetFlash Online Recovery для зменшення звернень користувачів по гарантії. За допомогою цієї програми ремонт флешки Transcend в деяких випадках можливий буквально за пару кліків. Але ми настійно не рекомендуємо користуватися цією утилітою при наявності важливих даних на USB Flash, ремонт в такому випадку може призвести до повної втрати інформації, не дивлячись на те, що там є така опція.

Флеш-накопичувачі вже досить давно міцно увійшли в життя будь-якого сучасного користувача персонального комп’ютера. Вони надзвичайно зручні, та й ціни на них постійно падають. У наш час придбати хорошу «ємну» флешку на 8Гб можна всього-навсього за 200 рублів.

Досить часто навіть хороші якісні флешки відомих виробників починають “глючити” – з’являються проблеми при копіюванні, видаленні, записи, стає неможливим форматування, пропадають файли. Однак не варто поспішати і викидати таку флешку – успішний ремонт Flash можливий у дев’яти випадках з десяти. Практично немає особливої ​​різниці з накопичувачем якої фірми належить робота, ремонт флешки Kingston, Silicon Power або A-Data принципово нічим не відрізняється. Більш важливо, що трапилося з флешкою, її внутрішні компоненти та інші нюанси, які виявляються в ході безкоштовної діагностики.

Як це дуже часто роблять, ми почнемо з «повчання» – нагадаємо, що вчасно проведені профілактичні роботи краще «хірургічного втручання». Відносно всіх флеш-накопичувачів діє правило, якого повинні дотримуватися всі користувачі – Роби копії! Ні в якому разі не варто зберігати на флешці інформацію, яка існує в єдиному екземплярі – не переносите файли на флешку, а копіюйте їх. У тому випадку, якщо Ви використовуєте карти пам’яті у відео та фотокамерах, не чекайте, поки вони заповняться, як кажуть, «під зав’язку»: при першій зручній нагоді переносите файли на вінчестер або гнучкий диск. На щастя в наш час ремонт флешок і відновлення даних з них можливо в 99 відсотках випадків (але ж Ви не хочете бути тим одним відсотком?).

Ремонт флешок – перша допомога

Отже, у Вас зламалася флешка, що робити? У першу чергу необхідно вирішити – чи потрібне відновлення флешки або інформації з неї. Якщо ні, то можна спробувати просто відформатувати пристрій. І вже в тому випадку, якщо дана процедура не допомогла, варто звернутися до фахівців, які виконують ремонт Flash носіїв.

Якщо пошкоджена флешка зберігала на собі якусь важливу інформацію, яку необхідно відновити, то вихід тільки один – звернутися в спеціалізовані компанії. Наша компанія надає наступні види послуг: ремонт флешок, HDD дисків, твердотільних накопичувачів, карт пам’яті та ін. А також відновлення даних при будь-яких типах пошкоджень.

Лабораторія нашої компанії оснащена по самому останньому слову техніки – найбільш сучасне обладнання та програмне забезпечення для ремонту і відновлення даних з Flash. Величезна кількість комплектуючих до будь Flash-носіям, висока кваліфікація і великий досвід наших співробітників допоможуть нам відновити дані і провести ремонт флешки будь-якої складності.

Ми ремонтуємо флешки фірм: Kingston DataTraveler, Silicon Power, Transcend JetFlash, OCZ, Apacer, Corsair, A-Data, Kingmax, SanDisk, Сorsair, Sony, PQI, microSD, Samsung, Verbatim, Toshiba, TDK, Digitex, Pretec, RiData, Emtec.

Ми допоможемо Вам навіть у тих випадках, коли інші виявляються безсилі!

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.