У професії трейдера є ряд переваг: гідний заробіток, вільний робочий графік, можливість працювати в будь-якому місті, в будь-якій країні. Професія трейдера приваблює можливістю бути вільним і незалежним, але вимагає цілеспрямованості. Щоб досягти успіх на цьому поприщі, вам доведеться проявити завзятість, а також спробувати змінити свій характер, перебороти себе в різних ситуаціях.

Є люди, які через місяць розуміють механізми ринку і можуть торгувати прибутково, у деяких на це йде кілька років. Важливо усвідомлювати – торгівля на ринку форекс схожа з відкриттям власної справи. Є ризик втратити час і кошти і в першому і в другому випадку. Правда, якщо вірити статистиці – ймовірність стати успішним трейдером все-таки вище, ніж стати успішним бізнесменом.

Хто може стати успішним трейдером? Практика показує, що успіху добиваються люди найрізноманітніших професій. Від таксистів до вчителів. Їх об’єднує одна риса – вміння перебороти себе. Торгівля на ринку вимагає вміння керувати собою і твердості характеру. Всі інші необхідні навички і знання приходять з практикою. У будь-якому випадку корисно пам’ятати – дорогу осилить лише идущий.

Рух валют на Форекс не хаотично, а подчиненно певним закономірностям, що виявляються технічним і фундаментальним аналізом. Ці два види аналізу побудовані на тому, що якщо спостерігати за ринком якесь тривалий час, то обов’язково можна відстежити певні закономірності в поведінці валют. Використання цих закономірностей і призводить гравців до стабільного прибутку. Правда за умови, якщо вони дотримуються деякі запобіжні заходи, не укладають занадто ризикованих угод, і не ставлять більше 20 відсотків свого капіталу на одну угоду.

На Форекс дохід можна отримати деколи в перебігу декількох хвилин. Всі операції відбуваються в режимі реального часу. Довгострокові інвестиції користуються все меншою популярністю, тому сучасний світ непередбачуваний і наповнений кризовими ситуаціями. При цьому динамічність Форекса зовсім позначає його більшої ризикованості – навпаки, саме можливість здійснювати короткострокові інвестиції забезпечує найбільшу ліквідність, і, отже, приваблює багатьох трейдерів. Додайте сюди відсутність регулювання та цілодобову доступність – і ризики значно знижуються.

На відміну від фондових ринків з їх біржами і розрахунковими палатами, що встановлюють різні обмеження, Форекс регулюється тільки попитом і пропозицією. Таким чином, створюється середу для отримання найбільших прибутків.

Починаючому трейдеру варто знати і про маржинальної торгівлі. Маржинальна торгівля – це можливість брати участь у торгах на суми, що значно перевищують стартовий капітал трейдера. Якщо трейдер проводить вдалу угоду, він може за кілька секунд збільшити вдвічі свій особистий актив. Реальної поставки валют не існує, немає зайвих витрат, можливе відкриття позицій як на продаж, так і на покупку. Валюта ж може бути і відмінній від валюти депозиту.

Попит ніколи не превалює над пропозицією. На Форексі немає проблеми «ведмежого» і «бичачого» ринку, адже всі валюти торгуються попарно, кожна угода є купівля однієї і продаж іншої. Отримати значний дохід можна і при низхідному, і при що підвищується тренді, в той час як на фондовому ринку гра на зниження звичайно пов’язана з великим ризиком і деякими проблемами технічного характеру.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.