Величезною популярністю в даний час користуються соціальні мережі та сервіс Youtube. Сотні, тисячі, мільйони переглядів відеофайлів і прослуховувань звукових треків. І все-таки багато користувачів бажають мати вподобаний медіа контент на своєму жорсткому диску, в смартфоні або портативних програвачах, щоб програвати їх можна було в режимі оффлайн. І тому виникає питання про те, як завантажити відео з Youtube і соціальних мереж. наприклад «Однокласників» або «ВКонтакте». Для кожного браузера існує маса різних доповнень, що дозволяють безкоштовно завантажити відео з Youtube.com і будь-яких інших сайтів. Однак мова зараз піде про дуже зручному і приємному доповненні для браузера Mozilla Firefox.

Плагін, за допомогою якого можна швидко і легко завантажити відео з Youtube. носить назву SaveFromNet Helper. Посилання на завантаження плагіна Ви знайдете в кінці статті. Якщо Ви завантажили додаток, пропоную приступити до його встановлення. Запустіть файл від імені адміністратора, як це я показав нижче на картинці.

Після чого завантажувач розширень для браузерів почне автоматичне скачування актуальних версій доповнення. Процес завантаження пройде швидко.

Далі з’явиться вікно помічника установки плагіна SaveFromNet Helper, де Вам будуть запропоновані варіанти установки доповнення для скачування відео з Youtube і соціальних мереж. Тут Ви можете вибрати те, що Вам необхідно. Я ж вдаюся завжди до установки тільки самого доповнення без жодних примочок від Яндекса. Тому я залишаю галочку лише на пункті «Встановити в усі браузери», решта ж я знімаю. Для продовження установки необхідно натиснути кнопку «Далі».

Потім з’явиться віконце, в якому помічник установки запропонує Вам встановити браузер Яндекс. Тут вже вибирайте самі. Мені ж додатковий браузер ні до чого, тому я знімаю обидві галочки і рухаюся далі, натиснувши кнопку «Завершити».

Слідом за цим кроком з’явиться ще одне віконце з повідомленням про успішну установки доповнення, за допомогою якого Ви тепер зможете безкоштовно завантажити відео з Youtube.com. Натисніть кнопку «Закінчити». Якщо у Вас були запущені браузери, перезапустіть їх, щоб додаток почало працювати.

Як завантажити відео з Youtube з плагіном SaveFromNet Helper

Тепер, запустивши браузер, перевіримо, чи працює плагін. Для цього спробуємо безкоштовно завантажити відео з Youtube.com. Після запуску браузера Mozilla Firefox Ви виявите в правому нижньому куті вікна значок у вигляді великої зеленої стрілки. Поруч зі значком буде маленька сіренька стрілочка, натиснувши на яку, з’явиться меню, в якому Ви зможете відключити плагін або вибрати настройки доповнення.

У мене доповнення для скачки відео з Youtube і соціальних мереж налаштоване так, як зазначено нижче на картинці.

Отже, перейдемо безпосередньо до перевірки. Відкриваємо сторінку Youtube і знаходимо цікавий для нас відеоролик. Як тільки завантажиться сторінка з відеороликом, під програвачем з’явиться кнопочка скачати, натиснувши на яку, з’явиться список доступних для завантаження форматів і дозволів.

Виберіть потрібний формат і дозвіл відео і натисніть на нього. Після цього збережіть файл на Вашому жорсткому диску і насолоджуйтеся переглядом.

Як завантажити відео з Однокласників безкоштовно

Тепер розглянемо питання про те, як завантажити відео з Однокласників безкоштовно. Зайдемо на особисту сторінку і в стрічці активності знайдемо який-небудь відеоролик. Як бачимо, крім лайків і коментарів під роликом, нічого немає.

Для того, щоб з’явилося посилання для скачування відео з однокласників, викличте меню плагіна SaveFromNet Helper, натиснувши маленьку сіреньку стрілочку праворуч від значка. І з меню виберіть пункт «Оновити посилання для скачування».

Відразу після цього під роликом повинна з’явитися кнопка «Завантажити», натиснувши на яку з’являться всі доступні формати і дозволу відео для скачування. Вибирайте потрібний Вам варіант і клікайте по ньому для завантаження його на Ваш жорсткий диск.

Як скачати музику з Однокласників безкоштовно

Крім відеороликів, в соціальній мережі Одноклассники розміщена величезна безліч різноманітної музики. Пропоную розглянути питання про те, як безкоштовно скачати музику з Однокласників за допомогою доповнення SaveFromNet Helper. Перейдемо в розділ «Музика» і виберемо для завантаження якийсь музичний трек. Після того, як Ви наведете на потрібну композицію курсор миші, праворуч спливе зелена кнопочка з бітрейтом і розміром аудіофайлу. Натисніть на цю кнопку, щоб завантажити музику з Однокласників собі на жорсткий диск, флешку або смартфон. Нічого складного, чи не так?

Як завантажити відео з ВКонтакте з плагіном SaveFromNet

Не меншою популярністю сьогодні серед користувачів комп’ютерів користується соціальна мережа під назвою «ВКонтакте». Вже тут-то нестачі відео і аудіо файлів точно не буває. Отже, давайте подивимося, як завантажити відео з ВКонтакте з плагіном SaveFromNet. Знайдемо, наприклад, який-небудь цікавий фільм за завантаження. Запустивши програвач відеофайлів на сайті, Ви зможете виявити внизу кнопку «Завантажити». Якщо натиснути на неї, з’явиться список доступних для завантаження форматів і дозволів відео. Вибравши потрібний Вам варіант, клікніть по ньому і зберігайте ролик або фільм у себе на вінчестері. Більш простого і швидкого вирішення цього питання придумати неможливо.

Як скачати музику зі сторінки ВКонтакте

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 9 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.