Поговоримо про те, як зробити відео для Youtube. Не обов’язково мати відеокамеру, можна записати відео з екрану вашого комп’ютера, взяти вже існуюче відео і використовувати як є або змінити його, можна створити мальоване doodle-відео за допомогою спеціальних сервісів, а можна створити панорамне відео. Тепер про все докладніше.

 1) Запис відео на відеокамеру або камеру мобільного телефону.

Цей класичний спосіб створення відеороликів – запис на камеру, став вже далеко не єдиним. Потрібно мати непогану камеру і прямі руки, щоб таке відео виглядало гідно і не відштовхувало глядачів. Звичайно, якщо ви зняли якийсь прикол або забавний випадок на ліпшу під руку камеру мобільника, тут якість означатиме менше, але якщо ж ви знімаєте себе, розповідаєте глядачам про щось, ведете тривалу бесіду, то при поганій якості відео та звуку вас не будуть слухати, тому що людям це не комфортно. І вже неважливо, що ви можете говорити унікальні і корисні речі.

Глядачі в Youtube звикли до хорошої якості – їм подавай картинку в HD, чистий звук без луни і шумів, плавну зйомку без ривків і тремтіння. Тому якщо не вмієте знімати на камеру, краще відмовтеся від цього способу і спробуйте інший спосіб, дивіться нижче по тексту.

2) Запис відео з екрану комп’ютера.

Можна записати відмінне відео прямо з екрану комп’ютера. Вам знадобиться тільки мікрофон (буде краще, якщо купите окремий, але можна і вбудований в ноутбук використовувати). Є кілька варіантів запису відео з екрану.

2.1) Відеопрезентація в Power Point.

Все просто: готуєте презентацію в Power Point, запускаєте її і при цьому записуєте відео з екрану. Для запису особисто я використовую програму Camtasia (можна купити ліцензію або знайти зламану версію, з цим проблем немає). Налаштовуєте розмір області для запису під розмір кадру презентації та пишете. Для презентації вибирайте макет із співвідношенням сторін 16: 9, інакше відео на ютубі буде з чорними смугами збоку.

2.2) Запис з екрана за допомогою Camtasia.

Ви можете записувати все, що відображається на екрані вашого комп’ютера, а звук буде записуватися з мікрофону. І програма Camtasia дозволяє це робити. Що ж можна записувати з екрану? Та що завгодно! Відеоуроки, огляди софту, уроки по створенню сайтів, огляди якогось інтернет-контенту. Ваші можливості обмежені тільки вашою фантазією!

2.3) Запис ігрового процесу (Let&# 8 217; s play).

Летсплеі дуже популярні, канали, які їх розміщують, мають велику кількість переглядів і передплатників. Однак ви повинні добре розбиратися в тому, що знімаєте. Якщо Let&# 8 217; s play буде похмурим і нецікавим – його дивитися не стануть. Плюс вам повинна бути ну дуже цікава та гра, записи якої ви хочете розміщувати на каналі.

Також пам’ятайте, що в іграх при запису потрібно відключати музику, інакше у ваших відео виникатиме “збіг зі стороннім вмістом” і можуть виникнути серйозні проблеми з авторськими правами. Найкраще підключити партнерську мережу, яка стане посередником між вами і ютуба (про партнерках поговоримо окремо).

3) Використання готового відео або його зміну.

Навіщо винаходити велосипед, коли в ряді випадків можна завантажити на канал уже готове відео. Звичайно, важко знайти цікаві відео, які можна завантажити без порушення авторських прав. Це повинні бути відео, що відображають загальновідомий факт або є надбанням громадськості або культури (що це означає – нехай дадуть відповідь ті, хто писали закон про авторське право).

Але! Багато каналів спокійно використовують чужі відео, наприклад, записи ТБ. Так, вони порушують авторські права, це ріск..Но вони існують, їх за це не банять. Більше того, вони монетизують такі відео і відмінно заробляють на цьому! Просто вони знають, які відео заливати можна без наслідків, а які не можна. І ви дізнаєтеся, але позже..чітайте на моєму сайті.

4) Створення мальованого відео (doodle).

Ви напевно бачили на Youtube класні мальовані відео. Так от, можна створювати такі ролики за допомогою онлайн сервісів і комп’ютерних програм.

Нижче я розміщую вам приклад найпростішого мальованого відео, створеного за допомогою сервісу moovly.com

Ви можете створювати цікаві та доволі якісні doodle-відео за допомогою подібних сервісів. Огляд сервісів пошукайте на помем сайті, він десь поруч.

5) Панорамна відеопрезентація.

Це варіант створення класних і дуже незвичайних відеопанорам, при перегляді яких відбувається почергова фокусування на різних ділянках панорами. Ось вам приклад такого відео.

Такі панорамні відеопрезентації створюються за допомогою онлайн-сервісу або програми для комп’ютера Prezi. Ми окремо розглянемо цей цікавий сервіс.

Отже, ось вам розгорнуту відповідь на питання про те, як зробити відео для Youtube. Вибрати найбільш відповідний варіант і використовуйте його на своєму ютуб-каналі. Слідкуйте за новинами на моєму сайті, скоро буде класний відеокурс по Youtube.

Стабільний заробіток на YouTube!

Монетизація відео. Повний відеокурс.

Ви навчитеся створювати, оптимізувати і монетизувати канали на YouTube і заробляти на них.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.