Найсвітліший зі свят, повний надій і очікувань, звичайно ж, Новий рік. А якщо ви своїми руками прикрасите ваш будинок напередодні цього торжества, то він стане ще радісніше: адже все, що зроблено з любов’ю, несе в себе заряд позитивної енергії і світла. Ну, а якщо до цього процесу ви залучите ще й свою дитину, то спільний процес творчості принесе задоволення всім. Отже, як же можна своїми руками зробити новорічні прикраси, і які матеріали для цього можуть стати в нагоді?

Спонсор розміщення P&G Статті по темі "Як зробити своїми руками новорічні прикраси" Як зробити з тіста іграшку Як робити вироби до Нового року Як зробити новорічні прикраси з паперу

Зробіть іграшки на ялинку з солоного тіста. Для цього замісіть тісто: 1 склянка борошна, 1 склянка солі, і води стільки, щоб вийшло круте тісто. Виліпити іграшки, і поки тісто не засохло, вставте у верхню частину іграшки скріпку: за неї ви підвісити на ялинку ваше прикраса. Коли іграшка просохне, пофарбуйте її гуашшю, дайте висохнути і нанесіть зверху безбарвний лак. Така виріб буде служити вам не один рік.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.