Напевно ви не знали про те, що ялинки у нас наряджають нема з давніх часів, а лише з сімнадцятого століття. Ця традиція прийшла до нас із Франції. Причому наряджали ялинкова дерево спочатку в селянських родинах, а вже потім ця традиція здалася забавною і знаті, і її вирішено було перейняти.

Ялинки прикрашали саме саморобними іграшками, бо у продажу іграшок не було, а коли вони і з’явилися, то коштували вони стільки, що далеко не кожен міг дозволити собі купити їх. Насправді в тому, щоб зробити своїми руками ялинкову іграшку, інші новорічні прикраси, немає нічого особливо складного, і кожен з нас може запросто створити невелике новорічне диво, щоб потім повісити його на ялинку.

Прикрашаємо інтер’єр

Погодьтеся, що напередодні новорічних свят дуже приємно періодично натикатися на різні святкові дрібниці, які будуть розставлені, розкладені, а може і розкидані по будинку. Це може бути все що завгодно, головна мета – надати інтер’єру святковий вигляд.

Якщо у вас в будинку завалялося кілька зелених гудзиків і кілька дрібних монеток, то ви цілком можете спорудити ялинку самостійно. Візьміть аркуш щільного картону, поверніть його конусом і скріпіть так, щоб конусом він і залишився. Далі слід обрізати краю для додання конусу стійкості. Після цього за допомогою стійкого і хорошого клею прикріплюємо до нашого конусу зелені гудзики. Немає необхідності дотримуватися черговість або вибудовувати на конусі гудзики в якомусь певному порядку. Чим хаотичнее вони будуть прикріплені, тим цікавіше буде виглядати ваша ялинка. Зверху приклейте монетки, щоб створювалося відчуття того, що на вашій ялинці висять іграшки. Дрібну монетку варто прикріпити і на самий верх конуса, щоб імітувати новорічну зірку.

Пінгвіни на свято

Для цього нехитрого прикраси вам знадобиться взяти пару пляшок об’ємом півтора і два літри. У обох пляшок ми відрізаємо нижню частину, ту, на яку ставиться пляшка. Далі вставляємо одну деталь в іншу, нижньої при цьому буде та, яка має менший діаметр.

Потім слід покрити нашу заготовку білою фарбою. Краще всього використовувати акрилову, але в принципі підійде будь-яка фарба, яка швидко сохне. Після того, як висохла біла фарба, можна розфарбувати пінгвіна так, щоб він став схожий на справжнього. Якщо талант художника – це не ваш основний талант, то ви можете знайти аплікацію відповідного розміру і очі, ніс і рот майбутнього пінгвіна наклеїти на заготівлю, а вже намалювати йому чорну шубку завдання елементарна, з якою впорається навіть самий необдарованих художник.

Прикраса для вулиці

Якщо ви відзначаєте свято не в квартирі, а наприклад, в своєму будинку або на дачі у друзів, то можна виготовити симпатичні прикраси для вулиці. Для цього підфарбуйте звичайну воду звичайними ж фарбами, краще, якщо це будуть акварельні фарби, вони розчиняються у воді. Далі воду наливаємо в повітряні кульки або в медичні рукавички і виносимо на вулицю. Як тільки вода замерзла, оболонку потрібно зняти, і у вас вийдуть або незвичайної форми кольорові кульки, або смішні різнокольорові відбитки рук на снігу.

Шишки допоможуть прикрасити будинок

Взимку дістати шишки дуже легко, наберіть їх приблизно десять-п’ятнадцять штук. Запасіться також позолоченою або срібною фарбою і розпилювачем. Спочатку пофарбуйте кожну шишку і дайте їм висохнути. В принципі до таких шишкам вже можна прилаштовувати ниточки і вішати в якості прикраси на ялинку, але крім цього шишки можна зібрати волосінню або дротом в один вінок або віник і повісити на стіну або на вхідні двері.

Скла повинні бути святковими

Пам’ятаєте, як у школі до кожного новорічного свята ми розмальовували скла в класних кімнатах? Можна зробити і більш оригінальні речі. Наприклад, вирізати з паперу фігурки, сніжинки, зірочки і приклавши їх до вікна, забризкати його срібною або золотою фарбою. На склі залишиться відбиток фігурок. Головне при цьому – купувати фарбу, яка змивається водою, щоб потім не возитися з розчинниками або не жити з новорічними вікнами цілий рік.

Простота в дрібницях

Уважно огляньте свою квартиру і подумайте, що ви можете непомітно прикрасити так, щоб це не занадто впадало в очі, але в той же час створювало явне відчуття свята. Наприклад, можна обмотати дощиком ніжки святкових келихів або повісити пухнасту гірлянду на карниз. Головне, щоб прикрас в будинку було небагато, і вони не виглядали химерно. Ви не на ярмарку, а на новорічному святі, тому почуття міри вам дуже знадобиться.

Ялинкові іграшки своїми руками

Можна скористатися нашим рецептом для виготовлення позолочених шишок в якості прикрас вашої ялинки. Ще ви можете вирізати з щільного картону сніжинки і різні фігурки, також покрити їх блискучою фарбою, прикріпити до них мотузочки і вішати на ялинку.

Ще одним безпрограшним способом прикраси ялинки є прикраса саморобним печивом, загорнутим у фольгу. Спечіть печиво у новорічних формочках, акуратно загорніть його у фольгу для запікання, прикріпіть мотузочки і прикрашайте деревце. Головне не забути, що ці симпатичні іграшки можна ще й з’їсти і не допустити того, щоб вони пропали або засохли.

Дуже хорошим матеріалом для виготовлення ялинкових прикрас може стати кольоровий фетр і повсть, які коштують копійки, а іграшки, які ви виріжете з цього матеріалу, радуватимуть вас не один рік і не один рік зможуть прикрашати ваше новорічне домашнє деревце.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.