У "ВКонтакте" (як і в будь-який інший соціальної мережі) ми звикли обмінюватися різного роду інформацією. Це можуть бути веселі картинки, офіційні документи, відео і, звичайно ж, повідомлення з тією чи іншою інформацією. І, зрозуміло, у нас може виникнути необхідність поділитися тим чи іншим контентом, переданим за допомогою "ВК" іншим людям. Зробити це краще всього за допомогою знімка свого екрану, відправленого іншій людині. Зрозуміло, для цього потрібно знати, як зробити скріншот в "ВК". Цьому питанню і буде присвячена ця стаття.

Як зробити знімок екрана? Стандартний спосіб

Отже, для початку трохи теорії. Знімок екрану – це зображення, на якому відображений екран користувача. На картинці він виглядає точнісінько в точнісінько так само, як бачите його ви на своєму моніторі. Як вже було зазначено, такий знімок може використовуватися для демонстрації роботи якого-небудь програми або в навчальних цілях. Ще потрібно додати, що немає різниці, як зробити скріншот: в "ВК" або на будь-якому іншому сайті. Технологія, за допомогою якої фотографується екран таким, яким його бачить користувач, однакова для всіх випадків.

Отже, наші комп’ютери розроблені таким чином, що в кожному з них передбачений "стандартний" спосіб зробити картинку екрана. Для цього потрібно лише знайти на своїй клавіатурі кнопку "PrintScreen" (на ноутбуці Lenovo вона називется, приміром, "PrtScr") І натиснути її. Після того як зробили це, в буфер обміну вашого комп’ютера потрапив знімок екрана в повному розмірі. Далі наше завдання полягає в тому, щоб побачити його, отримати в матеріальному розумінні.

З цією метою відкрийте будь-який графічний редактор (найбільш поширеними є Photoshop і Paint, можете вибрати один з них). Далі натисніть "Створити новий" і "Вставити" (або затисніть "гарячі" клавіші Ctrl + V). На екрані замість білого полотна з’явиться ваш знімок. Далі можна редагувати його так, як буде зручніше.

Завдяки цій інструкції ви знаєте, як зробити скріншот діалогу "ВК" стандартним способом. Далі розглянемо те, як відправляти скріншоти своїм друзям, а ще те, як дану операцію можна здійснити за допомогою спеціалізованої програми, що робить роботу з фотографіями робочого столу набагато зручніше.

Як відправити скриншот?

Отже, після приміщення знімка в поле графічного редактора настав час зберегти фото. Робиться це просто: відкриваєте меню "Файл", Потім "Зберегти як" і вибираєте назву скріншота і адресу, куди він буде поміщений. Надалі, щоб перекинути фотографію, яку ви зробили раніше, можна користуватися поштою, соціальною мережею, Skype та іншими програмами. У даному аспекті ваш вибір залежить виключно від того, який з них ви звикли користуватися. Це вже набагато простіше, ніж питання про те, як зробити скріншот в "ВКонтакте".

Робимо знімок за допомогою спеціальної програми

Процедура копіювання знімка екрана при допомогою клавіші в буфер обміну з подальшому його збереженням проста. Правда, цей механізм малоудобен в тому випадку, якщо виникла необхідність створення серії скріншотів. У такому випадку на питання про те, як зробити скріншот екрану ВК, слід відповісти: за допомогою додаткового софту.

Програм, які здатні виконати таке завдання, досить багато. Наприклад, це FastStone Captur, Screenshot Captor, PicPick, LightShot, Joxi та інші. Кожна являє собою комплексне програмне забезпечення, здатне ефективно знімати екран. Деякі навіть можуть зберігати фото в готовому вигляді, завантажуючи на сторонні сервера і видаючи вам тільки посилання. Правда, в плані зручності використання кожна з таких програм індивідуальна, і не факт, що вам все вони підійдуть.

Редагування знімка екрана

Отже, ми описали два способи того, як зробити скріншот в "ВК". Тепер уточнюємо з приводу того, як здійснюється редагування (зміна) фотографії вашого екрану. Таке завдання може постати перед вами в тому випадку, якщо, наприклад потрібно змінити якісь дані: зафарбувати що-небудь, виділити, змінити, застосувати який-небудь ефект і так далі. У такому випадку обов’язковим буде використання графічного редактора.

Тобто, користуючись першою методом (через буфер обміну), ви вставляєте фото в редактор і можете працювати над ним; а у випадку з застосуванням другого методики (спеціальна програма) достатньо буде відкрити вже збережений знімок і провести над ним необхідні дії. Знову ж все залежить від складності завдання: банальну зафарбовування можна зробити і в Paint, а ось "фальсифікувати" що-небудь потрібно лише в Photoshop, оскільки функціонал там в рази ширше.

Бачите, питання про те, як зробити скріншот в "ВК", Не є чимось складним. Робиться це просто і швидко. Спробуйте самі!

Також читайте here.

З чим читають

 • Вивчаємо Android. Як робити знімки екрану (скріншоти) на Android пристроях

  Популярні теги Всі ми стикалися з ситуацією, коли непогано було б поділитися з друзями та знайомими або опублікувати в мережі те, що знаходиться на екрані нашого Android планшета або смартфона. З…

 • Як швидко Зробити скріншот екрану в Windows 7

  Чи часто вам хотілося зафіксувати те, що бачите на екрані? Скажімо, прикольну картинку, коли ходите по інтернету. . або жарт з форуму (так, текст теж можна зберегти у вигляді картинки і не обов’я…

 • Як зробити скріншот на Samsung Galaxy S3 Mini

  Як зробити скріншот на Samsung Galaxy S3 Mini? Час від часу кожному просунутому і сучасному користувачеві смартфона може знадобитися така функція, як скріншот крана Galaxy S3 Mini. За кордоном ві…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + sixteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.