І так робимо свої рингтон за 3 хвилини:

Зробити рингтони для iPhone можна за допомогою безкоштовної програми iRinger докладніше про це тут, а можна і за допомогою iTune s. Але, при виготовленні рінгтона з придбаної в iTunes Store мелодії, вам буде запропоновано купити його за 0,99 $. А ось рінгтон з пісні, не захищеної DMR можна зробити абсолютно безкоштовно, застосувавши невелику хитрість.

У користувачів Mac є можливість робити рінгтони за допомогою програми GarageBand. Для Windows подібного програми Apple не випускають. Втім, виготовлення рінгтона за допомогою самої iTunes займе не так багато часу.

Якщо просто клікнути по пісні, яку ви не придбали в iTunes. а закачали з власної медіатеки, і при кліці правою кнопкою миші вибрати "Створити рингтон", То ви отримаєте наступні повідомлення:

1. Натисніть правою кнопкою миші на назву пісні і виберіть меню "Інформація".

2. У вікні виберіть ятати "Параметри" і відзначте час початку і кінця фрагмента рінгтона так, щоб воно не перевищувало 30 секунд. Натисніть ОК.

3. Потім натисніть правою кнопкою миші на цьому ж файлі та виберіть: "Створити версію для формату ААС".

4. Якщо почався процес конвертації, значить даний файл не захищений DRM, в іншому випадку ви отримаєте наступне повідомлення:

5. Якщо ви не бачите опції "Створити версію для формату ААС" зайдіть в Правка / Налаштування / Основні / Налаштування імпорту та для параметра "Імпортер" встановіть "Кодер ААС".

7. Після виконаних операцій в розділі "Музика" також з’явиться сконвертовані у форматі .m4a файл з тією ж назвою. Його можна видалити, а відрізнити від оригіналу новий файл можна по тривалості.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 18 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.