Як зробити гелевий кульку в домашніх умовах своїми руками

Повітряні кульки здатні прикрасити будь-який день народження. Більшість людей не знають про те, як зробити гелевий кульку в домашніх умовах. Проте даний навик буде дуже корисний, оскільки ніколи не знаєш, де знадобляться "повітряні іграшки".

Кожні батьки намагаються зробити день народження своєї дитини особливим. Для цього печеться або купується гарний торт, готуються подарунки, запрошуються друзі. Як іноді хочеться прикрасити приміщення, щоб воно відповідало торжеству! Але про це батьки згадують часто напередодні свята, коли магазини зачинені і немає можливості придбати навіть елементарні паперові гірлянди. Ось тут і стане в нагоді знання про те, як зробити гелеві кульки будинку.

Варіанти накачування куль

Існує кілька способів для прикраси будинку. Насамперед потрібно надути кулі. Зробити це можна за трьома алгоритмами:

1. Якщо вас цікавить те, як зробити гелевий кульку в домашніх умовах, то можна не винаходити велосипед, а скористатися перевіреним методом – купити гелій. Він продається в спеціальних невеликих балонах. Для любителів шукати альтернативу хочемо уточнити: є й інші способи.

2. Водень. Цей хімічний елемент легший за повітря. Тому, якщо накачати ним надувну іграшку – вона буде парити під стелею. Але де його добути? Давайте згадаємо уроки хімії. Досить проста реакція відбувається, якщо в пробірку з водою і хлоридом натрію додати сульфат міді і алюміній. Для тих, хто знає суть даної реакції, не складе труднощів відповісти на питання про те, як зробити гелевий кульку. У домашніх умовах це можливо. Хоча в даному випадку замість гелію буде використовуватися вільний водень. Отже, для проведення даного досвіду нам знадобляться:

– шприц;

– пляшка пластикова разом з кришкою;

– шланг;

– мідний дріт або нитка;

– алюмінієвий стержень;

– мідний купорос;

– харчова сіль;

– звичайний герметик;

– повітряна куля.

У кришці проробляємо пару отворів: для шприца і для шланга, які ми вставляємо і закріплюємо герметиком. Далі з іншого боку цього шланга вставляємо пробку на місце кріплення кульки. До шприцеві поршню прикріплюємо мідний дріт, до якої приєднуємо алюмінієвий дріт. Це дозволить за допомогою поршня регулювати розташування реагенту. Всередину пляшки насипаємо купорос і харчову сіль, заливаємо суміш водою і чекаємо повного розчинення. На пробку надягаємо кульку і закриваємо кришкою пляшку. При цьому опускаємо алюмінієвий дріт всередину. В результаті цих дій буде відбуватися реакція і куля почне надуватися.

Слідкуйте за тим, щоб пляшка не перегрілася: поставте її в таз з холодною водою.

Тепер ви знаєте про те, як зробити гелевий кульку без гелію. Ще один плюс такого газу всередині надувний іграшки – можливість влаштувати фаєр-шоу. Якщо засунути кулька в багаття, він спалахне.

3. Для бажаючих піти найбільш простим шляхом є компоненти, що дозволяють відповісти на питання про те, як зробити гелевий кульку. У домашніх умовах це можна виконати за допомогою соди і оцту. Бурхлива реакція цих двох речовин – ні для кого не секрет. Для цього потрібно зробити наступне:

– всередину кульки насипте дві чайних ложки соди;

– в пляшку треба налити склянку оцту (приблизно 200 грам);

– далі надягаємо кульку безпосередньо зверху на пляшку і висипаємо соду всередину;

– в результаті утворилася шипучою маси буде виділятися газ і наповнювати кульку. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 12 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.