У вас довге волосся, і ви хочете, але не знаєте, як зробити бант з волосся. Тоді ця стаття для вас.

Зачіска "Бант" – це завжди модно і стильно. Така зачіска досить універсальна і підійде до будь-якого випадку. А після деяких тренувань, створити її самостійно не складе труднощів і займатиме зовсім небагато часу. Бант з волосся можна виконати в різних варіантах: на потилиці, на маківці, або змістити від центру у бік. Якщо ви задумалися, як зробити бант з волосся. для цього вам знадобиться: лак для волосся, переважно сильної фіксації, дві гумки, невидимки і шпильки. Якщо ви є володаркою хвилястого волосся, то попередньо скористайтеся праскою і випрямити їх. А якщо у вас рідкі та тонке волосся, заздалегідь накрутіть їх на бігуді, для додання обсягу. Але головне не перестарайтеся, волосся не повинні бути спіральними, лише легка хвиля.

Отже, тепер переступаємо до самій процедурі – як зробити бант з воло с.

 1. Якщо у вас є чубчик, в темній зоні виділіть трикутник (трикутник повинен мати вигляд букви V), захоплюючий чубок, і частину волосся на скроневій частині голови. Якщо чубчика немає – приступайте відразу до другого кроку.
 2. Зберіть невисоко на потилиці решту волосся. Перш ніж приступити безпосередньо до створення зачіски, нанесіть на руки гель або віск. Це потрібно зробити для того, щоб волосся при виконанні зачіски не розсипалися, і щоб зачіска вийшла акуратною. Верхню пасмо з хвоста слід відокремити і закріпити над хвостом гумкою, щоб вона вам не заважала.
 3. За допомогою ще однієї гумки, зробіть ще один хвіст внизу. Волосся від першої до другої гумки розділіть на дві однакові частини. Зробіть акуратний бант і зафіксуйте його шпильками знизу. Решта кінці слід також розділити на дві частини і заховати їх в лівій і правій половинці банта. Кінчики можна попередньо начесать, щоб бант придбав обсяг.
 4. Для того щоб зробити перемичку між двома половинками банта, потрібно взяти пасмо волосся, яку ми залишили у другому кроці і закріпити її двома невидимками, поклавши її посередині банта. Потім її потрібно зафіксувати знизу, сховавши залишилися кінчики волосся.
 5. Пасма з боків, які знаходяться в скроневій зоні (ми їх відокремили в першому кроці), слід скрутити в не тугою джгут, закріпити шпильками, і сховати під бантом.
 6. Тепер у нас залишилася чубчик – якщо вона довга, її можна укласти, зробивши легку хвилю. Пасмо слід закріпити невидимками і за допомогою лаку для сильної фіксації. Після 5-10 хвилин можна обережно зняти невидимки.

Існує ще один варіант, як зробити бант для волосся. Окремі волосся можна не включати в зачіску, а залишити у вигляді окремо стирчать вусів. Це зробить вийшов бант більш екстравагантним. Для створення вусів можна також застосовувати і інші матеріали, добре гармоніюють з головним убором або одягом. Якщо у вас коротке волосся, не турбуйтеся, це зовсім не означає, що у вас не вийде зробити бант з волосся на голові. У подібному випадку можна вдатися до допомоги шиньйону, який слід заплести у вигляді банта і проходити з ним якийсь час. Але пам’ятайте, шиньйон потрібно підбирати в точності відповідний за кольором волосся на голові. В іншому випадку зачіска буде не дуже красиво виглядати.

Пробуйте, поекспериментувати з різними варіантами даної зачіски, і пам’ятайте – ви чарівні.

Як зробити бант з волосся – відео:

Також читайте here.

З чим читають

 • Як зробити з волосся бантик

  Як зробити: БАНТ з волосся. Пучок БАНТ.БИСТРАЯ зачіска www.facebook.com/pages/ BeautifulBraids / 239275326133641. І викладайте на стіну. Пучок з волосся. Як зробити гарний Різні види пучків для в…

 • Зачіски для 1 вересня з бантами і стрічками

  В останні роки стали дуже модними різні кіски. І якщо кілька років тому заплести французьку косу вважалося верхом майстерності, то сьогодні сучасні стилісти настільки відточили свої навички плеті…

 • Маски для волосся після хімії. Маски для волосся після хімічної завивки

  Іноді, здійснюючи свою мрію, жінки занадто захоплюються – саме так ми з вами отримуємо нервове і фізичне виснаження після дієти, колір пересмаженої гриля після солярію, і мляву клоччя замість вол…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − eleven =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.