Часник – дуже ефективний засіб для зниження рівня холестерину. Фото: Michelle McMahon / Getty Images.

Якщо вам неприємна перспектива прийому лікарських препаратів для зниження рівня холестерину. ви можете вдатися до допомоги народної медицини. Ось кілька натуральних засобів, які можуть дозволити вам знизити рівень холестерину природним чином.

Першим кроком у контролі над рівнем холестерину є дієта. Проте слід розуміти, що жири життєво необхідні організму, тому не варто категорично відмовлятися від них. Приміром, деякі види жирів, такі як омега-3 жирні кислоти, навпаки можуть допомогти знизити рівень «поганого» холестерину.

Омега-3 жирні кислоти знижують синтез холестерину і тригліцеридів печінкою, зменшують вираженість запальних реакцій, атеросклерозу судин і розріджують кров. Дієтологи рекомендують вживати жирну рибу (лосось, скумбрія, оселедець, тунець, сардина) хоча б два рази на тиждень, щоб забезпечити організм омега-3 жирними кислотами. Ці жири також міститися в насінні льону і волоських горіхах.

Другим важливим моментом є регулярне вживання овочів і фруктів. Близько половини вашої тарілки повинні займати фрукти або овочі. У рослинних продуктах міститься клітковина. Особливо ефективна для зниження холестерину рослинна клітковина з вівсяних висівок, ячменю, яблук, цитрусових і бобових. Цільні злаки, овочі та фрукти містять рослинні компоненти фітостерини, які зменшують всмоктування холестерину в кишечнику.

У той же час слід уникати гідрованих овочевих масел, які містять транс-жири. Вони скорочують кількість «хорошого» холестерину і збільшують вміст «поганого».

. Їжте більше часнику. Часник здавна використовується в народній медицині як антибактеріальний засіб і для підтримки імунітету. Одне з досліджень, опубліковане в “Журналі харчування” в 2001 році повідомляє, що екстракт часнику виявився досить ефективним засобом для зниження рівня холестерину. У загальній складності в дослідженні було відзначено 7-15% зниження рівня загального холестерину. Часник можна вживати в їжу свіжим або приймати у формі капсул. Лікувальна доза свіжого часнику становить від 2 до 4 грам в день, або 600-1200 мг для екстракту часнику.

. Зелений чай був ретельно вивчений в безлічі досліджень. Він являє собою неферментований варіант чорного чаю. Травники використовують його для лікування раку, діабету, атеросклерозу, хвороб серця, а також стимулюють імунну систему. Крім того, вважається, що зелений чай може знизити рівень холестерину.

Експерти з Медичного центру університету штату Меріленд виявили, що зелений чай знижує рівень загального холестерину і тригліцеридів. Рекомендована добова доза зеленого чаю становить від 2 до 3 чашок на день. Але слід пам’ятати, що зелений чай містить кофеїн, і це може позначитися на активності прийнятих лікарських препаратів.

Червоний дріжджовий рис

Це рослинний засіб являє собою гриб, який росте на рисі. Він використовується в якості харчової добавки для азіатських блюд, наприклад, качки по-пекінськи. Протягом тисяч років він застосовувався для лікування в традиційній китайській медицині.

Останні наукові дослідження виявили, що червоний дріжджовий рис особливо ефективний для зниження «поганого» холестерину. У дослідженнях пацієнти, які брали 600 мг червоного дріжджового рису двічі на день, зазначили в середньому 35% зниження рівня «поганого» холестерину.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.