Як зламаті сторінку в контакті?

Напевно, кожному з нас хоча б раз хотілося зламаті чужу сторінку в контакті. Є кілька нехитрих способів, як це можна сделать.

Більша частина з них грунтується просто на спостереженні за поведінкою людини й знанні его психологии. Перш чем це делать, подумайте про ті, наскількі Вам це нужно и про ті, что следующего разу це могут сделать з Вами. Кожна людина має право на своє особисте життя.

Слід Додати, что за Порушення Таємниці листування в російському крімінальному законодавстві є стаття, яка передбачає реальний строк позбавлення Волі.

Способи злому

На сьогоднішній день таких способів більш п’ятнадцяти, наведу деякі з них. Отже, вісь кілька способів:

 • Ві можете роздобуті cookies людини, сторінку которого ві хочете зламаті в контакті. Сookies – це папка, якові створює веб-сайт на особистому комп’ютері. У ній зберігається Деяка інформація, Наприклад, будь-які настройки, Які відвідувач Зробив, перебуваючих Авторитети сайті, а такоже логіні и паролі. Цей способ зі стовідсотковою гарантією, если ві, звічайній, дізнаєтеся cookies.
 • В основному, у всех людей паролі в електронній пошті, в Іграх, скайпі, асьці, на найбільш відвідуваному сайті и на самому комп’ютері збігаються.
 • Можна дізнатіся пароль від Електронної адреси. У даним випадка зламаті безкоштовно сторінку в контакті можна, натіснувші на странице "відновіті пароль". Відновленій пароль прийде на електронну адресу.
 • Наступний способ назівається фішінгом. Суть его в тому, что Ві створюєте сайт, схожий на сайт «ВКонтакте». Если пощастилося, то ваш "підопічний" переплутає сайт з Вашим и залиша там свой пароль.
 • Як в контакті зламаті сторінку одного? Если Ві точно добре там, что у него пароль однаково Скрізь, то ви можете розмістіті в мережі форум на улюблений его тему. Можливо, ВІН зареєструється там и залиша свой пароль.
 • Часто люди прідумують Собі паролі, что складаються з чисел дати народження, клічок тварин, свого зміненого імені та прізвіща и так далі. Подумайте, Який пароль МІГ бі Встановити та людина, якові ві маєте Намір зламаті. Може буті, відповідь на поверхні.
 • Віруси. Потрібно, щоб людина підхопів Сильний вірус, краще троян. После потрапляння вірусу на комп’ютер, ВІН актівізується, краде необхідні паролі и відправляє їх зломщікові. Зломщікі и хакери Щодня вігадують Нові Способи злому сторінок, смороду створюють аналогічні сайту І розсілають оповіщення від адміністрації з Проханов реєструватіся двічі для Поліпшення сервісу. Такоже можете сделать и Ві, если задану метою зламаті сторінку в контакті.

  Скрипти та програми

  Як зламаті сторінку в контакті с помощью скриптів? Спочатку звітність, роздобуті скрипти, Які допоможуть зламаті сайт. Скрипт # Perl Якраз Підходить для злому контакту. ВІН галі недостатньо добро розроблення, прот с помощью него можна перебирати Контактні паролі и найти среди них Потрібний. Такоже в текстовому файлі passl.txt можна найти базу паролів від контакту. Ее можна пошукаті в Інтернеті. Можна найти и Інші скрипти, Варто Тільки пошукаті.

  Існують такоже СПЕЦІАЛЬНІ програми, Які дозволяють зламаті ту чи іншу сторінку або подивитись Закритого сторінку. Наприклад, програма Vkracker поможет Изменить дані користувача и Прочитати чужі ПОВІДОМЛЕННЯ Вконтакте.

  Кейлоггера

  Ще один цікавий способ злому – использование кілоггерів. Кейлоггера – це СПЕЦІАЛЬНІ Апаратні Пристрої або програми, Які могут відстежуваті всі натіскання клавіш на клавіатурі, а такоже натіскання клавіш міші и дату натіскання. ЦІ дані смороду реєструють, зберігають в окремий файл, Яким потім заволодіває зловміснік.

  Вам нужно лишь роздобуті найбільш підходящій, Встановити его, а всю потрібну інформацію ВІН Збереже самостійно.

  Тепер Ві добре там, як зламаті сторінку в контакті. Зробити це можна по-всякому, но мета ціх Дій одна и вона незаконна! Таким чином Ві вторгаєтеся в особисту інформацію Іншої людини й можете понести за це наказание. Сто разів подумайте, дере чем намагатіся зламаті чіюсь сторінку. Перейти на сайт: Джерело

 • Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  five × five =

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.