Безкоштовні комп’ютерні курси для початківців і просунутих користувачів онлайн

Як захистити сторінку від злому

Соціальні мережі все більш популярні серед користувачів інтернету. Ми можемо годинами сидіти в них, коментувати фотографії друзів, грати в ігри і просто спілкуватися. Зловмисникам теж цікаві наші сторінки в соціальних мережах. Найбільше небезпеки схильні сторінки ВКонтакте і Однокласники. Що б захистити свою сторінку виконайте кілька кроків.

Для чого зламують сторінки в соціальних мережах

Зловмисники зламують сторінки в соціальних мережах досить часто. Найпопулярнішими соціальними мережами, чиї сторінки зламують, є Вконтакте і Одноклассники. Існує безліч причин для злому Вашої сторінки:

 • Початківців хакер тренується
 • Замовили зламати Вашу сторінку, що б отримати конфіденційну інформацію (листування, фото і т.д.)
 • Через Вашу сторінку намагаються зламати сторінку Вашого друга.
 • Для розсилки спаму
 • Шантаж (Викуп сторінки за гроші)
 • Розповсюдження комп’ютерних вірусів
 • Крадіжка грошових коштів
 • Незважаючи на причину злому результат завжди однаковий – Ви втрачаєте доступ до своєї сторінки, а зловмисник дізнається Ваші особисті дані (листування, особисті фото і т.д.) і може через Вашу сторінку зламати сторінки Ваших друзів.

  Що б це не сталося потрібно захистити свою сторінку від злому.

  Як захистити свою сторінку

  Звідти надійний поштовий ящик

  При реєстрації в будь-якій соціальній мережі необхідно вказувати E-mail. Це потрібно щоб якщо Ви забули пароль від своєї сторінки, то змогли отримати новий (або відновити старий) пароль через поштову скриньку. Якщо зловмисник зламає Вашу поштову скриньку, то зламати сторінку не складе труднощів.

  Найнадійнішими є поштові скриньки системи Яндекс і Google. Обов’язково встановіть складний пароль на Вашу поштову скриньку. Для створення надійного пароля використовуйте генератор паролів

  Досить поширений метод злому сторінок – перебір різних комбінацій паролів. Це роблять спеціальні програми, здатні створювати тисячі комбінацій паролів в секунду.

  Захистити від подібної загрози може складний пароль, встановлений на Вашу сторінку. Чим краще пароль, тим довше і складніше зламати Вашу сторінку. Для створення надійного пароля використовуйте генератор паролів

  Ні кому не давайте свій пароль

  Часто, обманним шляхом зловмисники намагаються дізнатися Ваш пароль. Вам може прийти лист на поштову скриньку, як ніби від адміністрації соціальної мережі. У листі буде сказано, що трапилася помилка на сервері (або подібні ситуації) і потрібно відіслати Ваш пароль. Вам може навіть прийти таке повідомлення, наприклад, зі сторінки власника соціальної мережі (підробленої сторінки). Ситуації можуть бути різні.

  Пам’ятайте, що у Власників соціальної мережі є всі паролі від сторінок. Вони роблю резервні копії всіх даних, і ніколи не просять Вас відправити пароль або поштову адресу. Їм це абсолютно не потрібно. Не вірте і не відповідайте на повідомлення з проханням вислати пароль.

  Вкажіть номер мобільного телефону

  Великі соціальні мережі (вконтаке, Однокласники) зробили додаткову можливість захистити Вашу сторінку – відправити пароль на номер мобільного телефону. Якщо Ви не зможете зайти на свою сторінку, то можна ввести номер мобільного телефону і Вам вишлють пароль, для відновлення доступу.

  Обов’язково використовуйте цю можливість і вкажіть номер мобільного телефону при реєстрації. Такий захист найбільш ефективна і дозволить Вам швидко отримати доступ до зламаної сторінки.

  Встановіть хороший антивірус

  Існують комп’ютерні віруси, які здатні зчитувати натиснуті на клавіатурі кнопки. Уявіть, що Ви відкрили в браузер сторінку в соціальній мережі і вводите пароль. У момент відкриття сторінки вірус починає зчитувати натискання всіх кнопок на клавіатурі і відправить цю інформацію зловмисникові. Дізнатися з набору натиснутих кнопок пароль від сторінки не складе труднощів.

  Для захисту від цих вірусів потрібно встановити хороший і надійний антивірус. Використовуйте рейтинг антивірусів. що б захистити свій комп’ютер.

  Перевіряйте адресу сайту

  Існують віруси, які перенаправляють Вас на сторінку, яка повністю ідентична справжньою сторінки соціальної мережі. Ви вводите на цієї сторінки свій логін і пароль, і зловмисник отримує їх.

  Такі сайти спеціально робляться для отримання паролів. Навіть їх назви дуже схожі. Погодьтеся, що не кожен помітить різницю між справжнім адресою “www.odnoklassniki.ru” і сайтом зловмисника з адресою “www.odnoklassnki.ru” або “www.odnaklassniki.ru”.

  Звичайно, творці соціальних мереж боряться з такими сайтами і намагаються купити такі адреси, що б зловмисники не могли використовувати їх для шахрайства, але все ж будьте акуратні.

  Будьте порядною користувачем

  Соціальна мережа це свій невеликий світ, в якому все так само живуть за правилами. Будьте порядною користувачем. Не ходіть на сторінці невідомих людей, що б познущатися або пожартувати. Не додавайте собі в друзі невідомих людей для того що б похвалитися. Не вступайте в величезна кількість груп і співтовариств. Всі ці дії роблять Вашу сторінку більш привабливою для злому. Перейти на сайт: Джерело

  Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  2 × two =

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.