Що робити якщо програма зависла?

якщо запущена програма перестала відповідати, упевніться в тому, що вона точно зависла, а не виконується якась складна операцію, при якій не вистачає ресурсів комп’ютера, для нормального її виконання.

Не поспішайте вимикати завислу програму, почекайте трохи, і якщо вона вам не відповість, можете переходити до активних дій!

Перший спосіб завершення завислої програми

У даному способі, будемо використовувати диспетчер задач, який викликається поєднанням клавіш Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc, кому як подобається. На Windows Vista і Windows 7 використовується тільки друга комбінація клавіш!

Після того, як ви запустили диспетчер задач, натискаємо на вкладку «Програми», у списку додатків знаходимо завислу програму (навпроти завислої програми стоятиме статус «не відповідає»)

Для того. щоб закрити не відказали програму, потрібно клацнути на ній правою кнопкою миші і вибрати “Зняти завдання”, якщо програма не закрилася, &# 224; переходимо до наступного кроку – «завершенню процесу» завислої програми.

Для цього, в цій же вкладці на нашій завислої програмою натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Перейти до процесів», в диспетчері завдань автоматично відкриється сусідня вкладка «Процеси», де ви побачите виділений синім фоном завислий процес не відказали програми. Цей процес нам і потрібно завершити, для цього клацаємо на ньому правою кнопкою миші і вибираємо «Завершити процес». Вітаю! Процес повинен благополучно завершитися!

Це був один із способів завершення завислих програм.

модератор вибрав цей відповідь найкращим

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.