Найпростіший спосіб завантажити відео з youtube.com – скористатися послугами SaveFrom.net. Можна перейти за адресою www.savefrom.net і в полі "Адреса веб-сторінки" ввести адресу youtube-відео. Але можна поступити ще простіше – перейшовши на сторінку відео на youtube.com в адресному рядку браузера перед youtube.com додайте дві букви s, що б вийшло щось на зразок цього:

Перейшовши за цим посиланням Ви опинитеся на сторінці завантаження відео з youtube.com.

Завантажити відео з youtube.com безкоштовно за допомогою SaveFrom.net

У лівій частині сторінки є посилання на скачування відео з youtube у форматі flv і mp4.

Завантажити відео з youtube безкоштовно приблизно таким же чином дозволяють і наступні сайти:

До речі, останній ресурс дозволяє не тільки просто завантажити відео з youtube безкоштовно і подібних сервісів (підтримується велика кількість оних), але і конвертувати його в потрібний формат (в тому числі і для телефонів nokia, sony ericsson, LG, Samsung, iPhone, PSP, iPad).

Цих ресурсів достатньо, щоб завантажити будь-яке відео не тільки з youtube.com, але й rutube, vkontakte і т.д.

Програми, що дозволяють завантажити відео з youtube

Використання подібного роду додатків не викликає, як правило, у користувачів особливих складнощів і, тому, тут я не буду сильно поширюватися. Завантажити програми для завантаження відео з youtube можна звідси.

Користувачам FireFox я не можу ні повідати про чудовий плагін, що дозволяє завантажити відео з youtube безкоштовно ім’я якому DownloadHelper. Встановити його можна з www.downloadhelper.net/install.php

Після встановлення плагіну перезапустите FireFox. Щоб завантажити відео з youtube.com безкоштовно достатньо перейти на сторінку відеоролика і клікнути по стрілочки біля трьох кольорових кульок на панелі інструментів браузера. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + twenty =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.