Програма ЛовіВідео дає можливість завантажувати відео, відеоролики й фільми з Youtube.com. Один з найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів YouTube містить безліч цікавих роликів. Але, на жаль, щоб переглядати всі відеокліпи, потрібен безпосередній доступ в інтернет, тому у багатьох виникає питання, як завантажити відео з YouTube.

Дивіться відео і відразу ж зберігайте вподобані файли на комп’ютер. Таким чином, всі необхідні вам кліпи, виступи відеоблогеров і т.д. будуть завжди у вас під рукою. Використовуйте інструкцію, щоб завантажити відео з Youtube за допомогою програми ЛовіВідео, і ви завжди зможете переглянути всі відеофайли у будь-який зручний для вас час і де б ви не знаходилися.

Як завантажити відео youtube?

Завантажити відео з Youtube дуже просто, швидке, а головне безкоштовно! Встановлюєте програму ЛовіВідео. заходите на youtube.com і починаєте перегляд відео файлів. Як тільки програма почала скачування відео ролика на комп’ютер, браузер вже можна закрити і дочекатися завершення скачування всього відео цілком.

Для того щоб завантажити відео з youtube. в адресному рядку браузера потрібно стерти букву "S " з "HTTPS ".

Ось таким простим чином, з ЛовіВідео ви завжди зловите потрібне вам відео і скачаєте його на свій комп’ютер швидко і безкоштовно!

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + nine =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.