Відео за Adobe Flash Player

Опис відеоуроку

Мультимедійна платформа Adobe Flash Player робить перебування в мережі інтернет більш різноманітним і цікавим, адже з його допомогою відображаються улюблені мільйонами користувачів відеоролики і анімація. Деяким вони настільки припадають до душі, що переглядати їх хочеться знову і знову. А комусь ці відеофайли потрібні в навчанні або по роботі. Як би там не було, кожен день тисячі користувачів задаються питанням – “як зберегти відео, переглядається за допомогою Flash Player, на своєму комп’ютері?” І зараз ми розберемося в цьому питанні.

Для початку слід усвідомити, що зберегти відео у форматах .SWF і .FLV.

(а саме ці формати відтворює наш плеєр) можна кількома способами. І, що найцікавіше, – швидше за все, вона вже й так збережено на вашому комп’ютері. Якщо ви, звичайно ж, переглядали відео. У цьому випадку потрібний файл слід шукати в кеші. Але цей варіант ми залишимо на розгляд досвідчених користувачів. Ми ж постараємося знайти спосіб легше.

Справа в тому, що більшість популярних інтернет-браузерів дають можливість установки додаткових плагінів для закачки флеш-відео. Розроблені користувачами для користувачів, вони дозволяють зберегти вподобаний ролик практично парою кліків мишею. Наприклад, в Opera можна встановити розширення Flash Video Downloader, його тезка існує і для браузера Google Chrome. Працювати з ними просто, та й зручне розташування прямо на панелі пошуку значно економить час при роботі. Дещо складніше доведеться адептам браузера Internet Explorer. Їм потрібно встановлювати окрему програму. Але про них ми поговоримо трохи пізніше. А встановлення плагіна ми розглянемо для на прикладі браузера Mozilla Firefox. Для нього розроблено чудове доповнення під назвою FlashGot. Для установки запускаємо браузер і в головному меню вибираємо пункт “Додатки”. В сторінці нас цікавить рядок пошуку, що знаходиться в правій верхній частині вікна. Найпростіший спосіб отримати потрібний плагін – просто знайти його за допомогою пошукового механізму. Вписуємо “Flashgot” і натискаємо Enter. У списку результатів вибираємо потрібний плагін, дізнатися який можна по фірмовому зображенню блискавки, і натискаємо “Встановити”. Після установки перезапустіть браузер. Тепер при відкритті сторінки, що містить flash-файли, у правому нижньому куті вікна з’являтиметься миготлива кнопка доповнення Flashgot. Для завантаження файлу потрібно просто натиснути на цю кнопку і вказати місце на вашому комп’ютері для його збереження. Про процес завантаження можна дізнатися, вибравши в меню розділ “Завантаження”. Файл буде збережено у форматі Flash Video.

Власне, логарітм дій по установці плагінів в інших браузерах досить сильно схожий. Наприклад, в Opera потрібно також зайти в меню, вибрати розділ “Віджети” і за допомогою рядка пошуку знайти Flash Video Downloader, після чого встановити плагін в браузер. Тепер скачувати потрібне відео можна натисканням на значок із зображенням синьої стрілки, що знаходиться на панелі інструментів. Просто виберіть бажаний формат і місце збереження файлу.

А зараз розглянемо, мабуть, найбільш універсальний метод збереження потрібних файлів. Як відомо, попит породжує пропозицію. Саме тому всесвітня мережа рясніє online-сервісами для допомоги в нашій справі. Досить зайти на один з таких сервісних сайтів і вписати адресу сторінки з потрібним нам файлом, а подальші підказки допоможуть без проблем дістати потрібний файл в своє розпорядження. Саме таким чином можуть вчинити й ті користувачі браузера Internet Explorer, які не бажають витрачати час на установку додаткового програмного забезпечення.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як встановити Adobe Flash Player

  Відео за Adobe Flash Player Опис відеоуроку Додаток Adobe Flash Player – незамінний супутник будь користувача персонального комп’ютера і різних мобільних пристроїв, адже саме він забезпечує відтв…

 • Установка Adobe Flash Player в Ubuntu

  Установка Adobe Flash Player в Ubuntu Доброго вам дня. Сьогодні ми поговоримо про Linux. А точніше про установку Adobe Flash Player на Ubuntu 12.10. Як Ви могли помітити, що при установці Ubuntu…

 • Як встановити Flash Player

  Сьогодні важко уявити собі веб-серфінг без перегляду відео прямо через інтернет браузер. Багато вже не викачують фільми, а дивляться їх прямо on-line, так як висока швидкість інтернету сьогодні в…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.