Як заробити гроші в інтернеті підлітку!

Пізнавальна стаття про те, як заробити достатньо грошей сучасному підліткові в Росії. Стає ясно, що ця тема все більше хвилює сучасних підлітків. Все частіше в пошукових запитах в Інтернеті можна побачити «як заробити в 12 років», «як заробити підлітку».

Для початку, варто розібратися, для чого підлітку гроші? Адже батьки можуть забезпечити дітей. Так, але не завжди у батьків самих не вистачає грошей. Ось діти і шукають способи заробітку. У першу чергу, вони звертаються за допомогою до Інтернету.

Які ж способи заробітку грошей є для підлітка? Тут слід врахувати те, що дитяча праця в Росії заборонений.

Один з найбільш доступних способів – розклеювання рекламних оголошень і рознесення газет, журналів і т.п. З мінусів слід виділити те, що доведеться проходити досить великі відстані, до того ж одне оголошення (газета) оплачується досить скромно – 10-20 копійок.

Ще один варіант – роздавати флаєри та листівки. Це гарна робота для підлітка, так як попит на флаерщіков великий, і виплати грошей відбуваються майже щодня.

Однак найдоступнішим і високооплачуваним заробітком для підлітка залишається Інтернет. Найбільше грошей приносить, звичайно, свій сайт – до 12-15 тисяч рублів на місяць; достатньо лише вивчити основи html і вибрати цікаву тематику для сайту. Але оскільки не всі можуть цього зробити, є ще кілька варіантів – кліки по посиланнях, виконання чиїхось дрібних доручень. Також варто виділити копірайтинг і рерайтинг – написання статей та переказ інших за певну суму відповідно. Ця праця оцінюється досить високо – від 0,5-1 долара для початківців до 7-8 доларів для відомих копірайтерів за 1000 знаків, що складає приблизно половину сторінки A4. Проте варто знати – «халяви» не буде – кожен текст копірайтера перевіряється – і якщо стане відомо, що він звідкись списаний, йому можуть просто відмовити у виплаті грошей.

Можливо, стимулом для роботи стане історія російського школяра Андрія Терновського, який, створивши свій чат-рулетку, став доларовим мільйонером.

Це, звичайно ж, не всі способи заробітку грошей для підлітка – можна зірвати куш на тому, чого ще ніхто не робив! Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.