Як заробити гроші в інтернеті на мобільних телефонах

Категорії:

Привіт читачам мого сайту. Сьогодні розповім вам про те, як заробити гроші в інтернеті на мобільних телефонах. Вам не треба буде робити закупівлі товару, і думати про доставку про все це вже подумали. Мова йде про партнерську програму з продажу мобільних телефонів Kitcash. З симпатичного назви можна здогадатися, що продавати необхідно китайські телефони. Точніше не продавати, а пропонувати зацікавленим людям посилання на мобільні телефони. Відсоток партнерських відрахувань становить від 5% до 30%.

ЩО МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАРОБИТИ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ на мобільний телефон

Те, що мені сподобалося це досить велика кількість матеріалів, партнерські посилання на конкретні моделі.

Також є можливість зробити на базі Kitcash свій інтернет магазин, для цього вам знадобиться своє доменне ім’я та хостинг. Також невеликі пізнання в движку joomla. Я без особливих зусиль розібралася з магазином, хоча знання з joomla у мене нижче середніх. Але розраховувати на, те, що якщо ви зробите такий магазин, то він буде працювати сам по собі це помилка. Оскільки матеріал на сайті не унікальний, його необхідно переписати, якщо ви хочете отримувати клієнтів з пошукових систем. Або просто купувати трафік і направляти його на свій сайт.

Якщо ви вибираєте цей варіант, то простіше буде припаркувати свій домен. І не морочитися з хостингом і установкою магазину.

Є можливість створити свої товарні блоки і розмістити їх на сайті, дуже багато налаштувань і можна вибрати які телефони відображати в блоці, колірну гамму і багато іншого.

Найпростіший приклад блоку

Хочу зазначити, що заробити гроші можливе тільки з російського трафіку. Є обмеження в деяких регіонах.

Думаю, що описувати всі можливості цієї партнерської програми не має сенсу. Якщо хочете ознайомитися з умовами та матеріалами реєструйтеся тут. До речі реєстрації в моїй партнерської посиланню людина отримує на рахунок бонус у розмірі від 100 до 300 руб.

Мінімальна виплата 1000 рублів. Виплати проводяться два рази на місяць на гаманець вебманей.

Якщо ви вважаєте, що людям не цікаві китайські телефони, то ви сильно помиляєтеся досить подивитися статистику Яндекса запитів за китайськими телефонами і переконатися в тому, що це величезна кількість потенційних покупців.

До речі заробити гроші в інтернеті можна не тільки, на продажу товарів, а й на залученні рефералів в партнерську програму. Ви довічно будете отримувати 5% з доходу реферала.

Кому цікаво заробляти таким способом реєструємося тут. не забуваємо отримати доступ в закритий розділ тут. І ознайомитися з курсом Кнопка Бабло. Безсумнівно, цей курс допоможе вам заробити свої перші гроші в партнерських програмах. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 9 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.