Пошта Gmail.com, на мій погляд, є зразком поштового сервісу. Тому, свій особистий, основний, поштову скриньку, я створив саме на Gmail.com, хоча, у мене до того часу, було штук п’ять e-mail адрес від інших поштових служб.

Мені подобається зручність у роботі, надійність і місткість поштової скриньки Gmail.com. Крім того, зареєструвавши поштову скриньку на Gmail.com, ви отримуєте можливість, з тим же логіном і паролем заходити на інші сервіси Google: популярнейший відеохостинг YouTube, календар Google, документи Google і безліч інших корисних сервісів Google.

Реєстрація в Gmail.com

Сайт Gmail відкриється в іншому вікні вашого браузера. На цій сторінці ви дивитеся підказки по правильної реєстрації, а в тому вікні реєструєтеся.

Вам буде запропоновано в 3 кроки створити свій профіль в Google.

Мал. 2

На кроці 1 заповнюємо анкету (рис. 2).

1 Як вас звати. Тут раджу вказати реальні Ім’я і Прізвище. Я думаю, що це буде у вас основний поштову скриньку на все життя! Якщо ж вам потрібен тимчасовий поштову скриньку, то, можете на мою уроку зареєструвати поштову скриньку на mail.ru за кілька хвилин.

2 Придумайте ім’я користувача. Це буде назва вашої поштової скриньки і логін для входу в аккаунт. Доведеться потрудитися, щоб підібрати зрозуміле і запам’ятовується ім’я. Адже такі імена, як olga, nina, ivan давно зайняті. Підставляйте імена, а система буде підказувати – зайнято це ім’я, або вільно. Для створення імені можна використовувати букви латинського алфавіту, цифри і крапки.

3 Придумайте пароль. Пароль повинен мати не менше восьми символів. В цілях безпеки, не рекомендується використовувати паролі від інших сайтів.

4 Підтвердіть пароль. Щоб переконатися, що ви ввели пароль без помилки, введіть пароль ще раз. Якщо система видасть, що паролі не збігаються – перевірте, чи правильно встановлена ​​розкладка клавіатури. Повинні бути латинські літери, а не росіяни.

6 Підлога вибирається зі списку.

7 Номер мобільного телефону необхідний для більш надійного захисту аккаунта. Якщо в поштовій скриньці зберігаються важливі документи, то можна дозволити вхід в аккаунт, тільки після отримання SMS з паролем на ваш мобільний телефон. Також, якщо ви забудете пароль, то можна запросити SMS з кодом для зміни пароля.

8 Запасний адресу електронної пошти необхідний для більш надійного захисту аккаунта. Наприклад, якщо будуть помічені підозрілі дії у вашому акаунті, то адміністрація gmail зможе вислати на цю адресу оповіщення.

9 Зробити Google моєю головною сторінкою. Якщо поставити галочку, то при відкритті браузера весь час буде з’являтися пошукова система Google. Але, багато користувачів роблять головною сторінкою, свій улюблений сайт. Тоді, галочку тут ставити не потрібно, інакше ваша сторінка заміниться на сторінку Google.

10 Доведіть, що ви не робот. Для мене – це найскладніше завдання. Доводиться з допомогою лупи розглядати, що ж там написано. Якщо зовсім незрозуміло, то натисніть кругову стрілку праворуч від поля для введення слів і вам будуть показані нові слова, можливо, більш розбірливі.

11 Країна. Виберіть зі списку країну, в якій живете.

12 Ставите галочку, підтверджуючи, що Ви приймаєте умови використання Google, інакше, поштовий скриньку не зареєструєте.

13 Я хочу бачити, що рекомендують в інтернеті мої друзі при допомогою кнопки +1. Якщо ви будете брати активну участь в соціальній мережі Google+ і у вас в ній буде багато друзів, то їх рекомендації вас можуть зацікавити. Якщо ж, соціальні мережі вас не цікавлять, тоді галочку в цьому пункті можна не ставити.

Тепер натискаєте кнопку "Далі" і переходьте до наступного кроку.

Мал. 3

На кроці 2 додайте своє фото (рис 3), а потім натисніть кнопку Далі. Якщо фото ще не готове, тоді, відразу, тисніть кнопку Далі, а фото додасте іншим разом.

Мал. 4

На кроці 3 вас привітають з успішною реєстрацією і запропонують зайти в свій аккаунт пошти Gmail. Натискайте кнопку "Перейти до сервісу Gmail" і приступайте до знайомства з членством.

Як встановити російську мову в gmail.com

Інтерфейс свого облікового запису Google, можна швидко змінити на будь-яку мову. Якщо ви, помилково, встановили англійську мову, то без проблем можете змінити його на російську.

Для цього, знаходячись у своєму акаунті Gmail, натискаєте кнопку Налаштування (Options) – зубчасте коліщатко в правому верхньому кутку сторінки. У меню вибираєте Налаштування пошти (Mail settings – рис 5).

На сторінці, (рис. 6), натиснувши кнопку вибору мови (обведена червоним олівцем), зі списку вибираєте "Русский".

Щоб настройки збереглися, внизу сторінки натискаєте кнопку Save Changes (обведена червоним олівцем на рис. 7) і інтерфейс вашого аккаунта Gmail стане російським.

Вхід до пошти gmail.com

mail.google.com

Мал. 8

У вікні (Мал. 8) вводите електронної пошти та пароль. До речі, можна вводити не весь адресу електронної пошти, а, тільки логін – без @ gmail.com

Якщо ви працюєте на своєму домашньому комп’ютері, то раджу поставити галочку перед Залишатися в системі. Тоді, наступного разу, при відкритті сторінки, ви будете відразу заходити в свій аккаунт, без введення логіна і пароля.

Вхід в інші сервіси Google

Перебуваючи в акаунті пошти Gmail вгорі ви побачите чорну смужку. На цій смужці знаходяться посилання на найпопулярніші сервіси Google: Календар, Документи, Пошук (обведені червоним олівцем). А, натиснувши посилання Ще. ви побачите в випадаючому списку, посилання на інші сервіси Google, наприклад, дуже популярний відеохостинг YouTube .

Також читайте here.

З чим читають

 • Як зареєструвати домен безкоштовно

  У seo-пісочниці я раніше писав про те де можна взяти безкоштовний домен. Однак, я вирішив, що буде корисним для початківців веб-майстрів скласти докладний посібник про те, як зареєструвати домен…

 • Як зареєструватися на порталі держпослуг

  *** … У століття повсюдного панування ІКТ негоже стояти в чергах, наприклад, для того, щоб отримати від держорганів який-небудь папірець. Спочатку він працював у тестовому режимі, але поступово…

 • Реєстрація пошти.

  Поштова служба hotmail.com належить всесвітньо відомої корпорації Microsoft . Маючи поштову скриньку на цьому сайті, Вашу поштову скриньку буде захищений від зловмисників останніми системами безп…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 16 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.