запобігти роздратування після гоління

Кращий спосіб почати день – це гладко поголитися. Добре поголене обличчя справляє гарне враження на твоїх потенційних клієнтів і жінок. На жаль, багато чуваки страждають від неприємного побічного ефекту невірного гоління: від роздратування. У всіх нас було це дурне почуття на щоках навіть через кілька годин після гоління. Роздратування не тільки неприємно, воно ще й виглядає негарно. Однак якщо розробити належний план захисту, можна перемогти цю неприємність.

Що таке роздратування?

Роздратування – це така неприємна висип, який з’являється після гоління. У самій м’якій формі воно просто трохи жжется і виглядає як помітні почервоніння на щоках і шиї. У більш важких випадках роздратування може перерости в справжнісінькі прищі, які насправді не власне прищі, а врослі волосся. Вони виглядають погано і дуже турбують. Ця проблема особливо характерна для чуваків з кучерявим бородами.

Як запобігти роздратування

Пом’якши щетину. Приємна м’яка щетина голиться набагато легше, ніж жорстка. Тому краще всього голитися відразу після душу. Гарячий пар пом’якшить твою бороду, і вона буде в найкращому вигляді для гоління. Якщо хочеш, щоб борода стала по-справжньому м’якою, використовуй кондиціонер і не змивай, поки сам будеш митися, змий перед самим виходом з душу. Борода буде м’яка, як попка немовляти.

Скраб. Скраб – це не тільки для подруг. Використовуй скраб для обличчя, запозичуючи його у своєї дівчини: він видаляє мертві клітини і запобігає вростання волосся. Не знаю, наскільки це по-чоловічому, зате дієво. Це недорого і реально допомагає.

Використовуй помазок. Коли намилюючим бороду, використовуй старий добрий помазок. Це допоможе рівномірно розподілити піну для гоління, вона буде обволікати всі волоски, і гоління пройде набагато м’якше.

Користуйся безпечною бритвою. Деякі обожнюють бритвені верстати з немислимою кількістю лез (мало не п’ять). Якщо вони голять тебе чисто, немає сенсу шукати щось інше. Однак якщо відчуття залишають бажати кращого, використовуй безпечну бритву. Для багатьох чоловіків купа лез в сучасних верстатах просто неприйнятні, оскільки вони викликають роздратування. Гоління безпечною бритвою запобігає цю неприємність і робить обличчя чистим і здоровим, тому що одне-єдине лезо менше шкребе шкіру.

Голися по росту волосся. Багато чоловіків в надії на кращий результат голяться проти шерсті. Здається, що так волосся збриваються краще, однак ти ризикуєш отримати роздратування. Крім того, занадто сильне прилягання леза до шкіри викликає вростання волосся. Так що краще голися по шерсті, ціліше будеш. Так не збрити всіх волосся за один захід, але нічого страшного: повтори. Декілька заходів по росту волосся краще, ніж один проти.

Легкі, короткі рухи. Занадто сильний тиск на бритву підвищує твої шанси тусуватися з червоним обличчям. Ваги бритви і без того достатньо, щоб збрити твою щетину. Щоб утриматися і не тиснути що є сили, голися короткими рухами. Довші змушують тиснути сильніше.

Бритва повинна бути гострою. Ти коли-небудь намагався розрізати помідор тупим ножем або зовсім зворотною стороною леза? Пам’ятаєш, що було? Замість того щоб різати, ти його рвав. А тепер уяви, що помідор – це твоє обличчя. Замість того щоб легко зрізати всі волоски, тупе лезо в поєднанні з розмашистими рухами розірвуть твою шкіру і викличуть роздратування. Ще один плюс використання безпечної бритви: ти можеш міняти леза регулярно, і це обійдеться тобі дуже дешево.

Протирай лезо спиртом. Одна з головних причин роздратування – це бактерії, що живуть на твоєму лезі. Убий цих ублюдків, протираючи лезо спиртом щоразу перед початком гоління. Деякі компанії випускають спеціальний антисептик для лез, але це зайвий спосіб виманити у тебе з кишені гроші. Все, що тобі потрібно – спирт з аптеки.

Очищай лезо після кожного руху. Кожен раз, коли ти проводиш лезом по обличчю, воно забивається волосками і піною для гоління. Все це засмічує бритву, і далі гоління стає вже не таким гладким. Тому споліскувати верстат після кожного руху.

Після гоління вмийся холодною водою. Холодна вода допомагає закрити пори і знижує ймовірність вростання волосся.

Застосуй бальзам після гоління. Ти щойно закінчив дряпати своє обличчя шматком твердого металу. Не має значення, наскільки обережно ти голишся – твоє обличчя буде не зовсім задоволене таким поворотом. Засоби після гоління здорово освіжають, але на деяких чоловіків виробляють зворотну дію, лише посилюючи роздратування. Якщо це про тебе, спробуй заспокійливий бальзам з алое вера, він допоможе прибрати червоність.

Висушують бритву і помазок. Коли закінчиш голитися, просуши лезо рушником. Завдяки цьому воно буде повільніше тупіться і довше залишатися гострим. Помазок теж треба винести на повітря: в ньому живуть і благоденствують бактерії, тому що там дуже волого, і наступного разу вони перемістяться звідти прямо на твоє обличчя – звичайно, якщо ти не просушиш помазок.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.