Як запобігти роздратування після гоління?

Роздратування після голитися – явище дуже часте, оскільки причин для цього може бути багато, наприклад, недостатньо гостра бритва, занадто гостре лезо, неправильна манера голитися, недолік зволоження і т.д.

Якщо ваша бритва занадто гостра або занадто тупа, ви голитеся дрібними рухами і дуже тисніть на лезо, робите це занадто швидко, недостатньо зволожуєте особа або використовуєте холодну воду, чекайте, що у вас на обличчі кожного разу після голитися з’являтиметься висип.

Щоб уникнути всіх неприємностей, пов’язаних з роздратуванням, голіться тільки після того, як ретельно вимили обличчя. Бритва більш ефективно ковзає по шкірі, очищеної від бруду і жирів. Чим вологіше і м’якше ваша борода, тим простіше її збрити. Вмиваючись, нанесіть на мокре обличчя крем для гоління.

Чоловіки, які голяться проти росту волосся, частіше скаржаться на роздратування і вростання волосся в шкіру. Саме тому слід знати, де і як росте волосся на вашому обличчі, щоб голитися найефективніше. Найважчі ділянки слід залишати наостанок, коли ви зможете сконцентруватися лише на них, акуратно вибрівая в найкращому напрямку, щоб знизити ризик роздратування.

Після гоління вмийтеся холодною водою: вона закриє відкрилися пори. Після того слід нанести на обличчя бальзам після голитися. Не забувайте про цей крок: бальзам допомагає шкірі обличчя швидше відновитися.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + sixteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.