Як заклеїти натяжна стеля

Натяжні стелі – це сучасно, стильно і привабливо. Але яким може бути розчарування, якщо з якоїсь причини в ньому утворюється дірка. Однак засмучуватися не варто, є кілька простих порад, як заклеїти натяжна стеля. Тим більше, в Інтернеті зараз вистачає додаткових відео уроків, як це можна зробити своїми руками.

Звичайно, способів ремонту натяжних стель на сьогодні придумано не дуже багато, і поняття це досить умовно. Справа в тому, що ремонтувати в такій конструкції особливо й нічого. Отже, якщо відбулися з ним якісь проблеми, найдієвіший спосіб – замінити полотно. Однак лякатися не варто. Розглянемо кілька методів, як його можна заклеїти своїми руками.

Причини утворення ушкоджень

Найчастіша причина – проникнення сторонніх предметів. Вони можуть з’явитися там внаслідок різних причин: ігри дітей, необережного поводження з гострими предметами і так далі. Однак це не настільки важливо, набагато важливіше не дати пошкодження збільшитися в розмірах. Оперативно усунути дефект можна за допомогою звичайного паперового будівельного скотчу. Його ще називають малярським. Звичайно, зовнішній вигляд від цього може постраждати, тому все одно надалі треба буде вживати заходів.

Неправильні дії

Найправильніший крок після виявлення пошкодження на натяжній стелі – звернутися до професіоналів, які зможуть, якщо не заклеїти, то поміняти полотно. Багато ж, надивившись рекомендаційних відео, намагаються неправильними способами зробити все своїми руками. Наприклад, заклеїти поверхню звичайним клеєм. Такі дії можуть призвести до повної псування полотна. Тому будь-які маніпуляції повинні виконуватися продумано і не поспішаючи.

Стеля на тканинній основі

Щоб заклеїти таку поверхню, потрібно шматок тканинного полотна. Небажано використовувати для цих цілей тканинний скотч. Пошкодження полотна необхідно ретельно закріпити. При цьому слід стежити за щільністю прилягання країв заплатки до тканини. Після цього відремонтовану ділянку полотна необхідно зафарбувати, надавши йому непомітний вид.

Якщо утворилися невеликі отвори, їх можна спробувати зашити капроновою ниткою. А потім зафарбувати готовий ділянку, правильно підібравши пігментацію.

Стеля з ПВХ

Якщо ваша конструкція включає в себе полотно з ПВХ, дефектний ділянку можна вирізати, перезаправити його заново. Процес досить трудомісткий і непростий, своїми руками все варто робити, якщо розріз знаходиться від стіни не більше ніж на 15-20 см. Інакше буде потрібно повна заміна полотна.

І пам’ятайте, чим вище знаходиться конструкція стелі, тим непомітніше буде ремонт. Як варіант, в місце пошкодження можна встановити вентиляційну решітку або стельовий світильник.

Решта можливі дефекти і причини їх появи

Якщо полотно порвалося по шву, його доведеться міняти. Таке ушкодження не ремонтнопригодность.

Якщо установка була виконана неякісно, ​​полотно може відірватися від стіни. Як результат, може з’явитися діра. Такий дефект може відбутися через слабке зміцнення багета або профілю. У такому випадку проводиться демонтаж стелі, встановлюються додаткові розпірки в області пошкодження.

Попадання води в натяжна стеля не становить загрози, якщо її під час злити. Винятком є ​​тканинні полотна. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.