Дуже часто в надувних матрацах з’являються дірки. І буває шкода його викидати. Тому, щоб ще певний час покористуватися цим зручним предметів доводиться заклеювати його. Для того, що заклеїти надувний матрац intex, потрібно спочатку виявити місце, звідки виходить повітря.

Дірку в невеликому матраці можна спробувати знайти, зануривши його у воду. Для цього надійти матрац велосипедним або автомобільним насосом. Опустіть матрац в воду. Притопити його і спостерігайте. У міру виходу повітря матрац буде все більше занурюватися у воду. Там, де в матраці дірка, з’являться бульбашки повітря.

Зауважте це місце.

Як вчинити з великим матрацом intex. Набираємо в тазик води, додаємо шампунь чи гель для душу. Набираємо розчин на губку і наносимо на всю поверхню матраца. Через півгодини в місці прориву з’являться бульбашки повітря.

Як же заклеїти надувний матрац intex. Краще робити латочку з того ж матеріалу, з якого зроблений матрац. Ремонтувати надувний матрац нескладно. Для цього потрібен клей. ацетон або спирт, дрібна наждачка.

Беремо наждачку для того, щоб видалити шар ворсу з матраца. Знімати ворс обов’язково, в іншому випадку латочка НЕ ​​приклеїться.

Проходимся знежирювачем. Тепер можна заклеівать.Берем латочку. покриваємо клеєм "Момент" місце проколу і приклеюємо латочку. Притискаємо чим-небудь важким. І залишаємо матрац лежати на добу.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як заклеїти надувний матрац

  Надувний матрац – корисна річ для відпочинку на природі, адже на ньому можна не тільки лише плавати, а й використовувати як спальне місце, скажімо, в наметі. До того ж надувний матрац легко транс…

 • Як почистити матрац в домашніх умовах

  Щоб почистити матрац в домашніх умовах першим ділом, потрібно зняти з нього чохол і випрати. Хоча, моя подруга, коли у неї були маленькі дітки, чистила Ванішем. Якщо плями не надто старі, не зали…

 • Як вибрати матрац для новонародженого і який матрац підійде найкраще

  Коли в дитячій вже з’явилася маленька затишна ліжечко, настає час підібрати в неї правильні приналежності. Для когось річчю першої необхідності виявиться красивий, але абсолютно непрактичний балд…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 6 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.