Шукаємо прокол методом мильних бульбашок! Для цього варто пройтися мильною губкою по поверхні і натиснути на накачаний матрац. Якщо приблизно знаєте місце пошкодження, то площа пошуків помітно звужується, все ж невеликий край матраца можна занурити у ванну з водою. Виявлений прокол краще помітити, скористайтеся маркером, можна мазнути яскравим лаком для нігтів, все одно це місце доведеться протирати ацетоном.

Перш ніж з’ясовувати, як заклеїти надувний матрац, потрібно з’ясувати, який саме матеріал належить ремонтувати. Якщо є ремонтний комплект, що додається деякими виробниками, то проблема вирішена, однак при самостійній покупці важливо розуміти: не кожен клей підходить до того матеріалу, з якого зроблений ваш матрацик. Існує чимала різниця в підході, як заклеїти надувний матрац з гуми, прогумованої тканини або з полівінілхлориду з напиленням. Латочка для ремонту повинна бути з того ж матеріалу, з якого ваше виріб, хоча тут є винятки. Наприклад, гумова латка на ПВХ лягає не кращим чином, але шкіряна латка може триматися просто відмінно.

Отже, короткий алгоритм «як заклеїти надувний матрац». шукаємо місце проколу, відзначаємо його, знежирюємо, приклеюємо латку і витримуємо добу під вантажем. От і все, здавалося б, премудрості.

Виникає питання: як і чим знежирювати поверхню, і що робити з цими ПВХ матрацами, які покриті спеціальним оксамитовим напиленням? Зазвичай поверхню обезжиривается розчинниками – ацетоном, уайт-спиртом. Напилення акуратно счищается дрібною шкіркою – наждачним папером. Якщо при цьому поверхня виявиться злегка шорсткою, то це навіть добре. Зауважте, обробити потрібно обидві склеювані поверхні.

Уважно вивчаємо клей, читаємо до нього інструкцію. Врахуйте, ПВХ-клей досить токсичний, краще працювати в рукавичках. Втім, розчинник теж не варто чіпати голими руками. За інструкцією наклеюємо латку на здутий матрац, закриваючи прокол, притискаємо вантажем. Як вантаж може виступати книга, на яку встановлюється гиря або відро з водою.

Увага: як заклеїти надувний матрац і не приклеїти до нього вантаж? Покладіть на свіжу латку звичайний поліетиленовий пакет, випадково виступила крапелька клею тепер не представляє особливої ​​небезпеки. Вкрай рідко, але все ж трапляється такий казус, як склеювання поверхонь матраца зсередини. Тобто, верхнє полотнище приклеюється до нижнього через прокол або поріз. Щоб цього уникнути, потрібно застосувати наступну хитрість. Дуже слабо надутий матрац точково змастіть відповідним клеєм на місці проколу, залиште підсохнути. Застигла крапелька клею створить перешкоду для свіжого, коли ви будете накладати латку за всіма правилами. Правильно відремонтований матрац справно служить роками

Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 7 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.