Якщо чесно, розробка ідіотська і майже все тісніше чекають-недождутся як скоро вона помре і на зміну прийде HTML5. До речі, частина відероліков на Ютубі тісніше не вимагає встановленого програвача, так як

діє за технологією HTML5. Але, тим не менш, флеш живе і процвітає, незважаючи на нелюдське вживання ресурсів та глючность. Як скоро необхідно встановлювати Adobe Flash Player?

Я мислю, власне коли незабаром ви знаходили дану замітку, то тісніше в курсі для чого вам плеєр хоча все ведь. Нерідко браузер або ж веб ресурси самі розповідають про те, власне для їх вірною роботи необхідний Flash Player.

Так, наприклад, громадська мережа ВКонтакте навпростець про це стверджує «Щоб користуватися аудіосервісом, Вам потрібно буде встановити Flash-програвач». Відеохостинг You Tube і ще рапортує «Для відтворення відео потрібно програвач Adobe Flash» Направте свій погляд, чи адекватно автосалоні система та мова. У разі якщо не вірно, то клікніть туди і підберіть власний варіант.

Майте на увазі, власне є 2 види установки для Internet Explorer і для всіх інших браузерів.

Ще майте на увазі, власне в Google Chrome тісніше вбудований Flash Player, хоча оновлюється він не так нерідко як офіційна версія програвача. Час від часу він глючить і конфліктує з встановленим вручну плагіном. Як з даними розібратися читайте в замітці «Як поправити перебій Shockwave Flash в Google Chrome«.

Нарешті, щоб встановити Adobe Flash Player знімаємо галочку про установку додаткової програми або тієї чи іншої надбудови і тиснемо «Завантажити» .Коли зададуться питанням про спосіб поновлення флеш програвача, раджу кинути 1 варіант «Подолати Adobe встановлювати оновлення» і натиснути «Далі». Розкриється віконце заощадження установника. Завантажити Ubuntu 14.04 LTS можливо з офіційного веб-сайту Ubuntu.

Бережемо, запускаємо і слідуємо вказівкам професіонали. На цьому етапі потрібно прикрити всі відкриті браузери. У разі проблем з установкою крім того з’ясуйте чи не залишилося запущених дій від браузерів читайте як прикрити завислий процес або ж просто перезавантажте PC і заново запустіть установник.

Google Chrome Набираємо в адресному рядку «chrome // plugins» і дивимось в розділ «Adobe Flash Player». Якщо вам було що-небудь не ясно небудь з’являлися питання, то покладаюся я доступно пояснив як встановити Adobe Flash Player на комп. Як встановити adobe flash player на ubuntu 14 квітня

Зараз, скажімо було задумано, вийшов дистрибутив Ubuntu 14.04 Trusty Tahr LTS, також його похідні Ubuntu GNOME 14.04 Trusty; Xubuntu 14.04 Trusty; Kubuntu 14.04 Trusty і Lubuntu 14.04 Trusty. Для початку треба відзначити, власне Ubuntu 14.04 LTS, дане дистрибутив з довгостроковою підтримкою LTS – Long Term Support – строком на 5 років, до квітня 2019 року. Довготривалі релізи виходять раз на 2 роки, звичайні – будь 6 місяців – квітень / жовтень.

У наслідку цього будь реліз позначається, як місяць і рік випуску. При такому варіанті Ubuntu 14.04 – 14-й рік і 04 – квітень місяць. Якщо ви буденний юзер, бажаючий пробувати безвірусного, стійку і безумовно безоплатну ОС, то ви на вірному шляху.

У даній покрокової настанови я намагаюся досить дохідливо роз’яснити, як встановити кращий дистрибутивів Linux OS – Ubuntu 14.04 на жорсткий диск комп’ютера. Включення до глобальної мережі, так як під час установки будуть завантажені допоміжні пакети програм, які не помістилися на інсталяційний образ.

 • Ви в Ubuntu 14.04.
 • Вставте диск у дисковод / флешку в порт і перезавантажте комп.
 • Після перезавантаження зобов’язане відкритися на екрані віконце вітання Welcome, де треба підібрати мову Як скоро ви підберіть мову, у віконці вітання стане запропоновано 2 варіанти Запустити Ubuntu і Встановити Ubuntu Примітка.

Тут потрібно звернути вашу увагу на те, власне коли незабаром ви підберіть Запустити Ubuntu, то система стане завантажена в Live-режимі, тобто у відсутності установки на ж / диск PC і стане можливо "помацати" Ubuntu, ну а в подальшому перейти до встановлення.

В історії з вибором Встановити Ubuntu, ви перейдете до конкретної установці.

 • Припустимо ви облюбували Запустити Ubuntu.
 • Має відкритися робочий стіл Ubuntu 14.04 Після знайомства з Ubuntu, вам надається можливість перейти до конкретної установці.

  Подвійний клік на значку на десктопі -Встановити Ubuntu 14.04 LTS, або на другому значку поверх в панелі відкриє віконце установки Якщо мова підібраний вами адекватно, натисніть копку Продовжити, щоб перейти до наступного етапу За крок Підготовка до встановлення Ubuntu, активуйте дві пт Завантажити оновлення при установці і Встановити дане стороннього програмного обеспечивание, як на верхньому знімку і Продовжити.

 • Mint 13. Оновлення Flash Player – Записки ірбіса – ubuntu і web

  Як встановити adobe flash player на ubuntu 14 04. Оцінка: 54/100 Всього: 222 оцінок.

  Інші новини по темі:

  – Слідом за корейської Samsung і японської Sony оновила власний флагманський телефон і тайванська фірма НТС.Переход між півтонами сіруватого 25% і 75% за чисельним значенням забарвлення і назад в сумі займає 30 мс.

  – Наша фірма " Газ Сервіс-НН" готова Вам запропонувати власні сервіси по ремонтним роботам газових колонок в Нижньому Новгороде.Ми готові запропонувати пропозиції по ремонтним роботам газових колонок всіх виготовлювачів Ремонт газових колонок від Bosch.

  Також читайте here.

  З чим читають

  • Установка Adobe Flash Player в Ubuntu

   Установка Adobe Flash Player в Ubuntu Доброго вам дня. Сьогодні ми поговоримо про Linux. А точніше про установку Adobe Flash Player на Ubuntu 12.10. Як Ви могли помітити, що при установці Ubuntu…

  • Як встановити Adobe Flash Player

   Відео за Adobe Flash Player Опис відеоуроку Додаток Adobe Flash Player – незамінний супутник будь користувача персонального комп’ютера і різних мобільних пристроїв, адже саме він забезпечує відтв…

  • Як встановити Adobe Flash Player на Android 4. 1 Jelly Bean

   Багато хто з нас знають, що Android 4.1 Jelly Bean не підтримує Adobe Flash Player, при цьому, занадто багато улюблених сайтів ще використовують його. У зв’язку з цим у користувачів виникає дилем…

  Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  18 + 12 =

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.