Як визначити стать дитини за прикметами

Незважаючи на те, що більшість батьків запевняють, що стать дитини для них не важливий, скоріше з’ясувати, кого їм чекати через 9 місяців, хочеться всім. Можливість дізнатися стать дитини за допомогою УЗД з’явилася не так давно. Ще 30-40 років тому мами і тата могли тільки здогадуватися, хто у них народиться, а поява малюка було справжнім сюрпризом. «У вас хлопчик!» Або «Дівчинка, 3600!» – Такими були традиційні повідомлення акушерок татам, які в радянський час з нетерпінням чекали результатів десь під вікнами пологових будинків. Але цікавість – страшна сила, і навіть без спеціальних досліджень мами примудрялися вгадувати, які сорочечки їм купувати – рожеві або блакитні. На допомогу приходила інтуїція і численні родичі, які знають, як обчислити стать дитини за прикметами.

Цікаво, що навіть з досягненнями сучасної медицини, коли стать малюка можна спланувати заздалегідь, народні прикмети і раніше популярні. Дівчинку або хлопчика лікар ультразвукової діагностики зможе розглядати не раніше другого триместру вагітності, а вибрати ім’я, відповідну коляску і одяг для дитини хочеться якомога швидше. І якщо ви змучилися здогадками, а до планового УЗД ще далеко, чому б дещо не розважитися і не поворожити слідом за нашими мамами та бабусями?

Народні прикмети: визначаємо статі дитини

Найпопулярніша народна підказка – форма живота. Вважається, що округлі животи у мам, які чекають доньку, а гостра, огіркова форма – знак, що буде син.

Ще одна прикмета – про те, що сильний токсикоз під час вагітності частіше зустрічається при виношуванні хлопчиків, а вагітність дівчинкою повинна переноситися легше.

Можна припустити стать дитини і по частоті серцебиття дитини – його вам повідомлять вже на перших оглядах. Деякі вірять, що більш часто сердечко б’ється у дівчаток.

Наступний спосіб визначити стать дитини за прикметами – придивитися й прислухатися до правої і лівої частин живота. Якщо живіт більше нахилений в праву сторону, і перше ворушіння ви відчули теж праворуч, чекайте хлопчика. З дівчинкою, відповідно, все навпаки.

Особливо нетерплячим мамам можна також поспостерігати за своїм апетитом. Є ймовірність, що в очікуванні спадкоємця чоловічої статі хочеться більше солоної і важкої їжі, наприклад, м’яса, а тяга до солодощів прокидається при виношуванні ласуни-дочки.

Цікаво, що народні прикмети розвиваються разом з сучасними технологіями. Зараз на планшети і смартфони можна скачати безліч додатків, наприклад, китайські і японські таблиці для визначення статі дитини. Ввівши коротку інформацію про дати народження батьків і місяці зачаття, ви також отримаєте довгоочікувану відповідь.

Чи можна точно визначити стать майбутньої дитини за народними прикметами?

Звичайно, всі ці спроби вгадати стать дитини за прикметами викличуть тільки поблажливу посмішку у досвідчених акушерок. Форму живота вони пояснять анатомічними особливостями жінки і приведуть безліч прикладів, коли в животі округлої форми виношували хлопчиків, і навпаки.

З іншого боку, є випадки, коли стать дитини неправильно визначало і УЗД. Але навряд чи когось із батьків сильно розбудовували такі помилки. Більшість з них хочуть тільки одного – народження здорового і міцного малюка. А вдало придумане ім’я або куплені рожеві дрібнички можна легко замінити, якщо замість очікуваної дівчинки на світ раптом з’явився хлопчик.

Стать дитини за прикметами батьки пробують відгадати швидше з цікавості. Звичайно, це можливість отримати швидку відповідь, але ставитися до таких обчислень варто лише як до розваги в очікуванні серйозного події. А щоб повеселитися по-справжньому, можна придумати пару-трійку своїх прикмет і переконати оточуючих, що це стародавня сімейна традиція, яка ще нікого не підводила. Наприклад, спробуйте скласти дату вашого першого побачення з датою зачаття, результат розділити на два, і якщо він буде не більше десяти, то народиться дівчинка, в іншому випадку – хлопчик.

Текст: Гульнара Гарафіева Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 2 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.