Як визначити стать дитини за останніми місячним

Стать дитини можна визначити по зовнішності вагітною. Поява пігментних плям, прищів на шкірі обличчя, погіршення зовнішнього вигляду – все це говорить про те, що в животі дівчинка. Прекрасний зовнішній вигляд вагітної означає, що в животі хлопчик.

Більшість сучасних жінок визначають стать дитини народними способами.

  • Вагітна повинна встати з дивана. Якщо вона обіпреться на ліву руку, у неї в животі донька, на праву – син.
  • Якщо жінка, що виношує плід, їсть окрайця хліба, в родині очікується син, м’яку масу – дочка.
  • Незграбні рухи майбутньої матусі віщують народження хлопчаки, витончені рухи – народження дівчата.
  • У випадку, коли майбутня матуся багато вередує, нервує, зривається через дрібниці, вона ходить дівчинкою, безконфліктне поведінка майбутньої матусі означає, що вона ходить хлопчиком.
  • Вважається, що якщо вагітна жінка воліє спати, лягаючи на лівий бік, то народиться дочка, на правий бік – спадкоємець.

Жінка, що чекає хлопчика, переважно їсть солону, солону, м’ясну, молочну їжу. Жінка, що чекає дівчинку, переважно їсть фрукти та солодощі.

Існує цікавий метод визначення статі малюка за віком. Визначається вік на дату зачаття, віднімається число 19, додається порядковий номер місяця, в якому імовірно народиться дитина. Якщо в результаті вийде парне число, чекайте дівчинку, непарне – хлопчика.

Багато сімейні пари любопитнічают, як визначити стать дитини за останніми місячним. Даний метод був розроблений японськими дослідниками Інституту охорони здоров’я. Їм вдалося встановити залежність між статтю майбутньої дитини жінки і тим, як рано у неї приходять місячні. Дослідники з’ясували наступне: шанс, що в сім’ї народиться більше дівчаток, буде вищою, якщо перша менструація настане якомога раніше.

Перш ніж дізнатися дієвість методу, як визначити стать дитини за останніми місячним, вченим довелося опитати 10 000 жінок. За результатами опитування, жінки, у яких менструація почалася в 12 років, народжували більше дочок.

Жінки, у яких менструація почалася в 14 років, народжували переважно синів. Дослідники зробили висновок: чим раніше починається менструація, тим більша кількість естрадіолу (жіночий гормон) міститься в організмі жінки. Отже, в їхній родині діти в основному жіночої статі. Будь-яка сучасна жінка може визначити стать дитини за останніми місячним.

Крім того, ви можете скористатися нашими сервісами з визначення статі дитини Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − twelve =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.