Древнекитайская таблиця визначення статі дитини

Древнекитайская таблиця визначення статі дитини була відома досить давно, і мешканки Китаю здавна використовували цей винахід для того, щоб дізнатися стать майбутньої дитини. До нас цей метод прийшов відносно недавно, але вже завоював величезну популярність у майбутніх мам.

Така поширеність китайського календаря планування статі дитини має дві причини:

  • Ви можете визначити стать вашої майбутньої дитини на будь-якому терміні вагітності, не обмежуючи себе якимись рамками.
  • Ви можете заздалегідь запланувати стать дитини. Вас не буде чекати сюрприз, ви заздалегідь будете не тільки знати, а й навіть можете вибрати, кого народити. Звичайно ж, зі стовідсотковою впевненістю, нічого сказати не можна, але, як показує практика, цей метод дійсно працює.

Ще однією причиною такої популярності китайського гороскопу визначення статі дитини, можна назвати його високу надійність, адже досить велика кількість пар, які використовували цей метод, переконалися в його правдивості. Сьогодні можна навіть знайти дані про те, у скількох випадках цей метод виявився дійсно ефективним. Мінімальна цифра – 60%, але деякі джерела стверджують про 90% ефективності китайського способу визначення статі дитини.

Важко точно сказати, як саме працює китайський метод визначення статі дитини. У його основі лежить величезна кількість вихідних даних і багато дуже складних математичних підрахунків. Але не варто лякатися, якщо ви не в ладах з математикою, китайський спосіб визначення статі дитини автоматично здійснить всі складні обчислення. Якщо ви все зробите правильно, а ще краще завчасно, то отримаєте результат, який навряд чи вас розчарує.

Як користуватися китайської методикою визначення статі дитини

Вам будуть потрібні всього лише такі дані, як вік матері і місяць, коли ви очікуєте малюка. У таблиці символ «Д» – означає дівчинка, а символ «М», відповідно, хлопчик. Зіставте ці дані з таблицею, і ви побачите, кого вам потрібно чекати і одяг якого кольору купувати.

Як бачите, все дуже зрозуміло і просто. Якщо ви поки тільки плануєте свою вагітність, відраховуєте 9 місяців і дивіться, кого варто чекати. Якщо результат не влаштовує, завжди можна трохи почекати … Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − six =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.