Як визначити стать дитини за китайським гороскопом

Китайський гороскоп визначення статі дитини, що представляє собою календар зачаття, дає можливість визначити стать дитини, який вже зачатий, або спланувати вагітність і бажаний стать малюка до моменту зачаття. Методика заснована на залежності віку майбутньої матері й місяця зачаття. Китайським мудрецям притаманне було вважати, що стать майбутнього малюка залежить тільки від жінки. Верхня горизонтальна частина таблиці містить цифри, що позначають місяці (від 1 до 12), які відповідають місячним році. Бічна частина таблиці по вертикалі містить цифри, що позначають вік майбутньої матері (від 18 до 45) на момент зачаття.

Перетин горизонтального і вертикального значень (віку жінки і місяця зачаття) потрапляє на якусь з комірок рожевого кольору, яка означає народження дівчинки, або блакитного, що означає народження хлопчика. Колір осередків вже був доданий пізніше, коли китайський гороскоп визначення статі дитини стали використовувати європейці. А китайці спочатку для позначення використовували ієрогліфи.

Метод розрахунку віку матері у китайців відрізняється від звичного всім європейського способу. При цьому більшість ресурсів в Інтернеті, що описують китайський календар, не уточнюють цей факт, що призводить до помилок у розрахунках і

прогнозованих результатах. Справа в тому, що обчислення віку малюка в європейських країнах починається з моменту народження, а в Китаї дитина з’являється на світ вже дев’ятимісячним. Тобто, його дата народження – дата його зачаття, і наш новонароджений малюк в Китаї буде вважатися вже майже однорічним, а діти, народжені в один день, але в різних країнах, матимуть різний вік.

Те ж відбувається і з обчисленням материнського віку, якщо для розрахунку використовується китайський гороскоп визначення статі дитини.

Саме від правильності підрахунку материнського віку залежить точність визначення статі малюка. Тобто, майбутні мами повинні до свого повного віком додати ще рік і знайти отриману цифру в колонці. Точність даної методики вважається досить високою, але все ж, занадто покладатися на отримані дані не варто. Напевно, це більше служить для розваги і задоволення інтересу майбутніх батьків.

Підрахунок віку для таблиці відбувається так: до повних років матері на момент зачаття слід додати 1 рік. Китайський Новий рік з початку першого місяця по таблиці:

  • 2012 рік: 23.01;
  • 2013: 10.02;
  • 2014: 31.01;
  • 2015: 19.02.

Однак варто звернути увагу на те, що найнадійніший спосіб – це визначення статі дитини за узі. Сучасні технології дослідження дають майбутнім батькам дуже великі можливості, про які наші бабусі навіть мріяти не могли – тепер за допомогою УЗД ви можете побачити стать дитини на фото під час УЗД, більше того – можна зробити відео! Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.