Як визначити стать дитини за календарем китайському

Як визначити стать дитини за календарем?

Перебуваючи в очікуванні восьмого тижня, тобто того терміну, починаючи з якого вагітна жінка може звернутися в клініку, щоб за допомогою прогресивного сучасного методу з аналізу венозної крові ДНК з’ясувати животрепетне відповідь на питання – який підлогу очікуваного малюка і здоровий він буде – Не присутні чи загрози спадкових захворювань, вагітна жінка поки цілком може потішити себе езотеричними головоломками у вигляді всіляких календарів. Багато майбутніх мам намагаються визначити стать дитини за календарем, винайденому китайськими езотериками.

Як визначити стать дитини за календарем

Існує багато літератури, яка стверджує, що календарі мають старовинне походження і наприклад – спеціальний китайський календар допоможе вагітній мамі розрахувати стать своєї майбутньої дитини з невеликою похибкою. Подібний календар потребує внесення лише двох параметрів – місяця, в якому зачатий дитина і маминого віку на годину зачаття.

До речі, вік будь-якої людини китайці визначають з тієї години, коли людина була зачата, у зв’язку з чим, на момент появи на світ, вік дитини вже обчислюється 9-ма або 8-ма місяцями, залежно від терміну народження. Саме тому діти, народжені в Китаї в одну і ту ж дату, мають різні віку. Наприклад, дворічний хлопчик, народжений в Європейській країні, є ровесником трирічному китайському дитині.

Багато майбутніх мам натхненно вірять в місячні календарі і користуються ними для розрахунку статі свого майбутнього чада. У даного методу визначення статі свого майбутнього дитяти є один величезний плюс – він абсолютно безпечний для вагітної мами і її майбутньої дитини. Всі сучасні місячні календарі містять інформацію про зодіакальних знаках, відповідних кожному дню року. Використання подібних календарів нескладно.

Можна гадати на кавовій гущі, за допомогою всіляких календарів – здоров’ю це не зашкодить, але варто пам’ятати, що на сьогоднішній день існує єдиний грамотний, достовірний і безпечний метод визначення статі плоду вже на восьмому тижні вагітності – це неінвазивний пренатальний генетичний тест крові на ДНК. Для цього просто необхідно відвідати клініку і здати венозну кров для дослідження на ДНК. Даний метод повністю виключає ризики, пов’язані з мимовільним перериванням вагітності, що до недавнього часу було просто мрією для акушерів і майбутніх мам. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + four =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.