Народні способи як визначити стать дитини

Протягом всієї історії людства люди намагаються вгадати, хто ж у них народиться – хлопчик чи дівчинка? Сьогодні у батьків з’явився практично абсолютна можливість дізнатися стать дитини вже на самому початку вагітності (починаючи з 6 тижня вагітності), однак ми пропонуємо вам і кілька народних способів визначити стать майбутнього малюка.

Багатьом батькам відразу після зачаття дитини не терпиться визначити стать дитини. Звичайно на більш пізніх стадіях вагітності це можна зробити за допомогою УЗД, але ж хочеться щось дізнатися хто народиться відразу. Тут нам на виручку приходять народні способи, накопичені досвідом і спостереженням минулих поколінь.

Виділимо кілька груп методів визначення статі дитини.

1. Визначення статі майбутньої дитини з його поведінки і формі живота майбутньої мами

Дівчатка і хлопчики-різному поводяться в утробі матері. Дівчатка більше намагаються вдарити по печінці, а хлопчики по сечового міхура. Округла форма живота вказує на те що всередині сидить дівчинка, а загострена натякає на хлопчика.

2. Зовнішність майбутньої мами і її самопочуття

Якщо жінку часто морозить то вона вагітна дівчинкою, якщо навпаки часто відчуває жар – хлопчик. Сильний токсикоз вказує на хлопчика (це доведено і науково). На стать дитини так само вказує і те що їсть жінка, якщо вона більше налягає на кисле, солоне і м’ясне, то швидше за все у неї з’явиться синочок. А дочки роблять маму ласункою підштовхуючи маму до булочок і солодким фруктам. Апетит так само залежить від статі виношуваної дитини – матусі пацанів їдять більше. Постійно холодні ноги жінки це теж витівки хлопчиків. Якщо жінка покращала з початку вагітності – виношує хлопчика, а якщо трохи змарніла то дівчинку (теж доведено науково – плід дівчинки забирає з організму мами жіночі гармонь, в наслідок чого у мами погіршується обмін речовин).

3. Момент зачаття

Тут має на увазі час статевого акту, який на думку батьків і привів до зачаття. Якщо зачаття відбулося в той день коли була овуляція то народиться хлопчик, якщо до овуляції то на світ з’явиться дівчинка.

Планування статі дитини штука звичайно цікава, але не варто зациклюватися на цьому. Головне що б малюк народився здоровим, а якої він статі не так вже й важливо.

Методика прогнозування статі Сергія Карагодіна

Суть методу. Розрахунок даних для визначення статі дитини заснований на циклічності оновлення крові чоловіків і жінок залежно від дати їх народження. Термін оновлення крові достатньо абстрактний і може бути опротестований, проте мені він здається найбільш прийнятним у даному описі. Цикли оновлення крові для чоловіків і жінок різні і складають строго певні періоди, починаючи з їх днів народження. Дозволю собі не оприлюднювати ці дані і віднести їх до Ноу-Хау (know-how).

Припустивши, що стан крові змінюється від максимуму – початку циклу, до мінімуму – його кінця, і поєднавши дані для чоловіка і жінки, можна знайти певну залежність і ввести новий термін – Сила крові або Молодість крові, що характеризує дану залежність. Саме цей параметр і визначає стать майбутньої дитини – тобто чия кров сильніше (або молодше), та кров і превалює, зумовлюючи стать майбутньої дитини.

Параметр Сила крові строго прив’язаний до дат, що дозволяє, з великою точністю, обчислити ймовірність появи дитини тієї чи іншої статі, на будь-яку дату в році. Більш детально – див. Тут.

Древнекитайская таблиця визначення статі дитини за часом зачаття

Хочете перевірити себе? Спочатку знайдіть вік матері, потім зіставте його з місяцем, в якому був зачатий дитина. Ви отримаєте плюс або мінус, що позначає, відповідно, хлопчика чи дівчинку. Так ви можете перевірити народження своє або родичів.

Враховуючи вік передбачуваної матері, який вказаний в таблиці від 18 до 45 років, ви визначите, в якому місяці може народитися хлопчик чи дівчинка, вибираєте переважне і відраховуєте від даного місяця дев’ять, щоб отримати час зачаття. Успіхів вам у ваших починаннях! Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 6 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.