Як визначити стать дитини по датах народження батьків

Майбутні батьки застосовують різноманітні методи, щоб зачати малюка певної статі. У світі переважає велика кількість спеціальних календарів, модних дієт і народних повір’їв.

Майбутні батьки застосовують різноманітні методи, щоб зачати малюка певної статі. У світі переважає велика кількість спеціальних календарів, модних дієт і народних повір’їв. Однак найбільш поширеним методом вважається визначення статі дитини за датою народження кожного з батьків.

Європейський метод

Вчені розробили та оприлюднили європейський метод, який заснований на теоретичних аспектах оновлення крові. Так, в результаті проведених досліджень учені довели, що у чоловіка кров’яні клітини оновлюються один раз на чотири роки, в той час як кров’яні клітини жінки — всього лише один раз на три роки. Якщо чоловіча кров виявиться набагато молодше жіночої, то це означає, що з’явиться на світ хлопчик. Якщо базальна температура на ранніх термінах вагітності вище норми, то це також може говорити про появу на світ немовляти-богатиря.

Підраховувати необхідно наступним чином: вік батька немовляти розділіть на чотири, а вік матері — на три. Якщо ви розділите і у вас вийде ціле число, то це означає, що кров чоловіки чи жінки оновилася. Таким чином, саме з таких батьків шанси на зачаття вищі.

Якщо при розрахунках не вийшло ціле число, то слід дивитися за величиною залишку. У кого з батьків залишок виявиться менше, той і буде мати великими шансами на зачаття малюка одній з ним статевої приналежності. Пам’ятайте, що оновлення крові може відбуватися після травм, пологів або операцій. У зв’язку з цим початком відліку буде вважатися час останньої втрати крові. Якщо породілля втратила при перших пологах занадто багато крові, то харчування годуючої матері в перший місяць після пологів повинно бути посиленим.

Китайський метод

Найбільш надійним способом визначення статі дитини за датою народження батьків вважається китайський. Існує маса факторів, які безпосередньо впливають на зачаття дитини тієї чи іншої статі. Вам необхідно співвіднести вік жінки з тим місяцем, коли вона планує народити дитину. Визначається стать за спеціальною Китайської таблиці з визначення статі дитини, яку можна купити або в книжковому магазині, або знайти і завантажити в мережі.

Японський метод

Якщо вам не підійшли вищеописані спосіб, а ви ще не знаєте, як розрахувати стать дитини за датою народження батьків. то рекомендуємо спробувати японський метод.

Підготуйте японський календар і спеціальну таблицю, в якій прописані по горизонталі число і місяць народження майбутнього батька і по вертикалі — число і місяць майбутньої матері. Знайдіть перетин двох дат – ви отримаєте певну кількість, необхідне для підставки в японський календар, який допоможе визначитися з датою зачаття малюка певної статі. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.