Як визначити ІМТ у підлітків

Шкала процентилю або Індекс маси тіла для дітей і підлітків

Індекс маси тіла (BMI) для дітей і підлітків від 2 до 19 років підраховується так само, як і для дорослих: вважається співвідношення ваги і зросту. Однак така формула підходить тільки для людей, старше 19 років. За американськими стандартами, люди, які не досягли 19-річного віку, відносяться до дітей та підлітків.

Слідуючи цим стандартам, відома компанія з виробництва спортивного одягу та взуття «Adidas», випускає дитячі спортивні костюми. У каталозі офіційного інтернет-магазину «Adidas», який здійснює доставку товарів по всій Росії, представлені дитячі костюми всіх кольорів і розмірів.

Для отримання більш точних результатів при визначенні Індексу маси тіла для дітей необхідно знати стать дитини і його вік, оскільки діти постійно зростають, їх маса тіла постійно змінюється. Результати обчислень BMI порівнюються зі спеціальною шкалою, яку називають «Шкала процентилю» (Термін, використовуваний в статистиці). Вона визначає індекс маси тіла дитини в порівнянні з іншими дітьми його віку і статі. Тобто спочатку проводяться статистичні дослідження серед дітей різних віків і підлог, а потім виводиться середній показник.

Вираховуючи BMI або Індекс маси тіла для дітей і підлітків за шкалою процентилю . тим самим батьки легко визначать, чи має дитина чи підліток відхилення від параметрів розвитку середньостатистичних дітей.

Результати дуже важливі, оскільки багато батьків вважають, що їхня дитина або занадто худий, або, навпаки, має зайву вагу, і всіма шляхами намагаються виправити становище, змушуючи його багато є, або, навпаки, обмежуючи в їжі. Перш ніж приступати до коректування ваги дитини, перевірте, як йдуть справи насправді. Обчисліть Індекс маси тіла для дітей і підлітків і порівняйте його зі шкалою процентилю .

Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.