Як вивести жуйку з одягу практичні поради

На жаль, у повсякденному житті нерідко трапляються різного роду неприємні казуси, такі, наприклад, як прилипла до одягу жувальна гумка. Навіть самі акуратні і педантичні люди не застраховані від того, щоб, сидячи десь на лавочці у сквері, не забруднити штани (плаття) жуйкою. У зв’язку з цим багатьом буде корисно дізнатися, як вивести жуйку з одягу.

Безумовно, існує цілий арсенал способів, за допомогою яких можна вирішити дану проблему. Розглянемо найбільш доступні з них.

Тим, кого цікавить, як вивести жуйку з одягу, слід знати, що для цього необхідно "озброїтися" лезом або невеликим ножем, а потім спробувати зішкребти основну частину гумки, яка не встигла щільно прилипнути до тканини. Робити це слід максимально обережно, без особливого натиску на лезо або ніж, в іншому випадку ви можете пошкодити виріб. Після видалення більшої частини жуйки процес її виведення спроститься. Тепер необхідно розм’якшити залишки липкого речовини і потримати "проблемне місце" трохи над парою, а потім обробити його звичайним бензином для запальничок. Через п’ять хвилин за допомогою серветки слід зібрати частинки клейкого складу.

Існує також стандартний метод, що допомагає вирішити питання про те, як вивести жуйку з одягу. Він має на увазі використання холоду. Для цього необхідно помістити одяг в холодильник таким чином, щоб "проблемне місце" не контактувати з продуктами і стінками "морозильного агрегату". Після закінчення 10-12 годин необхідно витягти тканину з холодильника і зішкребти з неї жувальну гумку за допомогою гострого предмета.

Якщо з тих чи інших причин холодильника поблизу ви не виявили, спробуйте роздобути шматочок льоду і спробуйте таким чином "заморозити" жувальну гумку, щоб потім її видалити.

Навчені досвідом господині знають, як вивести жуйку з одягу за допомогою засобу для чищення килимів. Слід розчинити два ковпачка даної речовини у воді і замочити в ній тканину орієнтовно на 10:00. Після цього необхідно витягнути одяг і за допомогою ножа акуратно очистити тканину. Якщо ви вже перепробували різні методи, але результат вас абсолютно не задовольнив, і ви не знаєте, як вивести жуйку з штанів, скористайтеся згаданим способом. Кажуть, що саме з його допомогою дана проблема вирішується найефективніше.

Деякі досить успішно застосовують термічний метод видалення жувальної гумки. Для цього знадобитися звичайний листок паперу і праска. Якщо у вас немає під рукою бензину або чистячих засобів, і ви не знаєте, як вивести жуйку з тканини, наслідуйте нашої поради. Необхідно розташувати одяг на прасувальної дошки і помістити на "проблемне місце" паперовий лист. Далі слід перевернути одяг на виворіт і обережно пропрасувати лист, при цьому температура повинна бути максимальною. У підсумку жуйка повинна щільно приклеїтися до паперу і залишитися на ній, але в кожному випадку ефект може бути різним.

Безумовно, це далеко не повний перелік засобів боротьби зі слідами від жувальної гумки на одязі, і вибрати для себе найбільш підходяще можна тільки методом "проб і помилок". Ну, а тим, хто не хоче обтяжувати себе таким заняттям, можна порадити звернутися в хімчистку. Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.