Як вивести жуйку з одягу без зайвого клопоту і небажаних наслідків? Спосіб видалення і кінцевий результат багато в чому залежать від самого одягу і ступеня забруднення.

Жувальна гумка – один з незаперечних символів канув в Лету ХХ століття, успішно перекочував і в століття 21-й. Сперечатися про її користь або марності можна нескінченно довго і нудно, адже вона може виявитися як одним, так і ворогом. Боротьбу з на перший погляд нешкідливою жувальною гумкою ведуть вчителі, двірники і навіть уряду, що фінансують соскребания жуйки з улюблених туристами визначних місць. Як же все запущено! Можна, звичайно, жартувати і сміятися, але от коли жуйка виявляється на власному волоссі або одязі, це однозначно ворог, здатний гарненько зіпсувати не тільки настрій, але і улюблену річ. Як вивести жуйку з одягу без зайвого клопоту і небажаних наслідків? Чи реально це взагалі?

Реально, складно, але можливо. Спосіб видалення і кінцевий результат багато в чому залежать від самого одягу і ступеня забруднення.

Як вивести жуйку з одягу

Заморожування

Найвірніший, перевірений спосіб вивести жуйку – заморозка. Просто кладемо річ в морозилку, залишаємо ненадовго, приблизно на годинку, виймаємо і жувальна гумка по ідеї повинна самостійно відпасти або так сказати "отмерзнуть". Якщо не хоче, злегка допомагаємо обламуванням і отковиріваніем.

Лід

Якщо річ солідних розмірів, скажімо, пальто або шуба, морозилку відповідного розміру буде знайти непросто. Та й загалом-то не потрібно. В цьому випадку допоможе лід. Прикладаємо шматочок льоду до місця забруднення, чекаємо поки жуйка застигне і видаляємо всі жорсткою щіткою.

Висока температура

Якщо холод вам не до душі, спробуйте позбавитися від жуйки високою температурою. Для цього розігрійте жувальну гумку феном або окропом. Бажано, щоб у вас був помічник. Поки один впливає теплом, другий отчищает жуйку старою зубною щіткою. Також можна скористатися праскою, за допомогою якого через серветку або промокашку пропрасувати місце з прилип жуйкою.

Клин клином

А чому б не спробувати вивести жуйку з допомогою самої ж жуйки? Теж варіант і до того ж багатьом дійсно допомагає. Беремо жувальну гумку, гарненько розжовувати, дістаємо з рота і линути до місця забруднення на раз-два: приліпили-отлепілі, приліпили-отлепілі і так до повної перемоги.

Спрей для виведення жуйки

Пошукайте в господарському магазині спеціальні спреї для виведення жуйок, так звані Chewing Gum Removers. Як правило, подібні засоби для виведення жуйки з одягу охолоджують місце прилипання, дію практично аналогічно звичайній заморожуванню, тільки вийде на порядок дорожче.

Хімія

Любителі похімічити можуть з величезним задоволенням поекспериментувати з бензином високого очищення, який використовують для заправки запальничок, або із звичайним спиртом.

Прання

Якщо жуйка сильно в’їлася, спробуйте скористатися будь-яким потужним засобом для миття посуду або виведення плям. Щоб вивести жуйку з одягу цим способом, замочуємо зіпсовану одяг у воді, щедро наносимо на забруднене місце засіб для чищення, акуратно видаляємо размягченную жуйку, а далі стираємо одяг як зазвичай.

Не здавайтеся і перемога неодмінно буде за вами! Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.