Як вивести фарбу з джинсами

Як вибрати диван

Не дуже приємно стояти посеред меблевого магазина в повній розгубленості, безпорадно чіпати оббивку дуже дорогого дивана або панель підозріло недорогий стінки і не знати, що ж все-таки купити …

Ніхто не хоче зробити неправильний вибір, щоб потім весь час думати про те, що шафа скоро розвалиться, ліжко буде шкідливою для здоров’я, стінка застаріє, та й взагалі, грошей шкода! Щоб нічого такого не відбулося, ми пропонуємо ці десять порад для вибору дивана:

1. Якщо ви – приватний покупець, обов’язково присядьте на диван, який сподобався вам і навіть спробуйте прилягти. Якщо диван розкладний (а швидше за все, саме такий ви і будете купувати), спробуйте кілька разів розкласти його. При цьому не треба церемонитися з механізмами, адже вам доведеться проробляти цю процедуру безліч разів!

2. Якщо ви оптовий покупець і прибутку за меблями на фабрику, обов’язково подивіться, як меблі робила (або хоча б з чого). Якщо вас відмовляються посвятити в процес, пошукайте інших виробників.

3. Каркас дивана виконується з добре просушеного пиломатеріалу. (На деяких фабриках це не дотримується настільки, що промокає навіть тканина і поролон, що покривають каркас). Окремі елементи з ДСП допускаються, але вони повинні бути покриті захисною фарбою – так, щоб не виділялися шкідливі для здоров’я людини формальдегідні смоли. Непросушенной каркас буде сохнути у вас в квартирі, а диван через це – скрипіти.

4. Ваш диван може бути м’яким ніж рахунок поролону, пружинного блоку, пінополіуретану. Однозначно сказати, що краще, важко. Це залежить від ваших переваг, наскільки вам приємне те чи інша набивка. Але є кілька закономірностей. Чим м’якше поролон, тим швидше він кришиться. Диванні подушки, набиті синтепонові або поролоновою крихтою, дуже швидко втратять форму. Ознакою хорошого тону вважає використання цільного поролонового шматка. Фірми, які охороняють про свій престиж, всіх диванних чохлах поставляють блискавкою, щоб покупець міг, по-перше, дізнатися, на чому він буде сидіти, по-друге, поміняти з часом набивання. У правильно розроблених моделях диванні подушки розміщені під невеликим кутом, злегка підтримують сидячого під коліна, не даючи йому з’їжджати. Якщо це цілісний блок з пінополіуретану (ППУ), він матиме невелику кромку.

5. Розкладний механізм – один з найголовніших елементів в дивані. Він буває трьох видів: "книжка" (Висувається наполовину сидіння і відкидається спинка), "розкладачка" (Механізм, який розкладається в спальне місце і знаходиться під сидінням) і висувний. Від "книжок" більшість фабрик вже відмовилися, тому що якісні механізми для них зараз майже ніхто не випускає. Залишається вибирати між розкладачкою і висувним.

6. Якщо ви вибрали диван-розкладачку, дізнайтеся, з чого зроблена "спальна" опора розкладного механізму. Самою хорошою вважає опора з панцира (це пружні пластини зі шпону. Найкраще, якщо їх близько 12, і бажано, щоб панцир розташовувався поперек самого спального місця. На другому місці меблярі тримають ремінну опору і на третьому – металеву сітку.

7. Пам’ятайте, що всі імпортні дивани не розраховані на те, що їх будуть використовувати в якості ліжок. Це скоріше спальне місце для гостя, а господарі вже давно сплять на ортопедичних матрацах.

8. Якщо вам сподобався висувний механізм, перевірте, з чого зроблені ящики для білизни: ви повинні побачити фанеру, а не оргаліт або ДСП. Найслабше місце висувних ящиків – роликовий механізм. Вам, напевно, не пощастить з роликами, якщо ви купите диван в мало відомого виробника або "з рук".

9. Оббивка. Флок (тканина з ворсом, нанесеним електростатичним напілювачем) легко чиститься і не мазками. Великі фабрики ніколи не використовують наші флоки і намагаються уникати Флоке з "сухим" напиленням через дуже сильну електростатики. Зараз стала дуже популярна оббивка з гобелену або жаккард – з тканих матеріалів. Але складність у тому, що жаккард, наприклад, підлягає тільки сухому чищенню. Ідеальною стане тканина з тефлоновим покриттям: вода, чай, кава просто стікають з дивана, оббитого такою тканиною, не залишаючи слідів. Але ціна! Ціна може налякати.

10. І зрештою, культура виробництва. Існують різні дрібниці, за якими відразу зрозуміло, хто цей диван робив: майстер або ломастер. Поважають себе фабрики оббивають спинку тією ж тканиною, що і перед. І ту ж тканину натискання між днищем і подушками. Можна подивитися, наскільки акуратно виконані шви, наскільки рівно йде ряд скоб, трімаючіх оббивку. Всі дрібниці вказують на те, як довго вам прослужить ваш новий диван.

Можливо це вам буде цікаво

 • Що буде, якщо відскануваті дзеркало?

  Багатьох користувачів Інтернету цікавить питання про те, що буде, якщо відскануваті дзеркало. Припущень безліч. Так як дзеркало має властивість відбивати, деякі вважають, що можна побачити механізм скануючого пристрою. Є також думка, яка на листку буде білий світ, відповідний світінню лампи

 • Як видалити (вивести) жуйку з одягу, штанів, джинси та інших речей?

  Як видалити (вивести) жуйку з одягу, штанів, джинси та інших речей? Жуйка здатна приносити нам не тільки допомога, очищаючи зуби від залишків їжі, коли ми її жуємо після прийому їжі, але і помітний шкоди, коли вона прилипне до одягу,

 • Як провести електрику в новобудову або новий приватний будинок?

  «Так буде світло!» — сказав монтер і зробив замикання. Так ми жартували в дитинстві, коли в будинку або квартирі несподівано зникає електрика. Але радість від зміни рівня освітленості тривала недовго. Як правило, за захопленням слідував страх. Людина — НЕ кріт,

 • Вчені надали у мух "ген людський мови&# 038; quot

  Експеримент над мухами показав, що ген FOXP2 управляє здатністю змінювати власну поведінку під впливом зовнішніхстімулів. Транскрипційні фактор FOXP2 – це перший ген, чия зв’язок з розвитком мови можна вважати доведеним. Його мутації призводять, серед іншого, до серйозних розладів мови у людини,

 • Як виглядатимуть люди майбутнього?

  На думку вченого, людина буде еволюціонувати і далі. The Guardian Людина продовжить змінюватися і далі. Американський учений, доктор Дін Бернетт склав список зовнішніх рис, які матимуть люди у майбутньому. Як пише "Комсомольська правда" з посиланням на The Guardian, у людини будуть

 • Перейти на сайт: Джерело

  Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  four × four =

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.