Як Виростити Авокадо З Кісточки У Домашніх Умовах

user warning: Table &# 039; esilka_donsad.asilka_nodewords&# 039; doesn&# 039; t exist query: SELECT * FROM asilka_nodewords WHERE type = 5 AND id = 2903 in /home/e/esilka/donsad.ru/public_html/sites/all/modules/nodewords/nodewords.module on line 926.

Серед екзотичних фруктів авокадо, безсумнівно, є одним з найбільш корисних. Адже його м’якоть містить величезну кількість вітамінів, а також заліза і кальцію, так необхідних людському організму. Плоди надзвичайно насичені жирами, і по їх змісту авокадо поступається лише оливкам. Але не тільки вітамінами корисний даний фрукт. Авокадо прекрасно впливає на кровотворення людини, знижує при цьому рівень так званого "поганого" холестерину. У тому випадку, якщо у вас стався сонячний опік, то м’якоть авокадо прекрасно зніме запалення. Відвар, приготований з листя даної рослини, допомагає в боротьбі з глистами і при проносі. Познайомившись з такими корисними властивостями рослини авокадо, стає зрозуміло, чому дуже багато хто прагне виростити авокадо з кісточки самостійно, в домашніх умовах.

І перш ніж описати, як виростити авокадо будинку, необхідно підкреслити, що авокадо, що належить до сімейства лаврових, насправді, досить невибаглива рослина, яка чудово росте в домашніх умовах. Правда, якщо в вільного життя ця рослина може досягати вісімнадцяти метрів у висоту, то, ясна річ, будинки до таких розмірів воно дорости не зможе. Та й плодів, швидше за все, давати теж не буде. Але саме по собі це деревце дуже красиво, і тому не варто роздумувати, висаджувати авокадо в домашніх умовах чи ні.

Отже, в нашій країні можна проростити дерево авокадо з кісточки і тільки з неї. Зробити це, насправді, абсолютно не складно. Найголовніше – вибрати стиглий плід. Кісточку необхідно акуратно відокремити від м’якоті і ретельно промити. Стиглий плід відрізняється тим, що при натисканні м’якоть кілька промінается. У тому випадку, якщо обраний плід недостатній мірі стиглості, паросток може і не зійти. Після того як кісточка вилучено та промита, її необхідно обсушити. Для цього достатньо покласти її на матеріал і почекати годину-півтори. У результаті подібної операції зовнішня оболонка насінини може потріскатися. Нічого страшного в цьому немає. Цю оболонку можна видалити.

Перш ніж вирощувати авокадо в домашніх умовах, необхідно підібрати горщик. Його діаметр повинен бути не менше п’ятнадцяти сантиметрів. Такий розмір необхідний для того, щоб не пересаджувати рослину протягом першого року життя.

Авокадо з кісточки, якщо плід обраний правильно, обов’язково виросте. Для цього необхідно заповнити горщик землею, але тільки не до самого верху. Кісточку посадити тупим кінцем вниз, причому, необхідно, щоб третя частина насіння виглядала з землі. Після цього необхідно рослина полити теплою водою, накрити пляшкою чи банкою і запастися терпінням. Адже коренева система його формується від декількох тижнів до декількох місяців. Ставити рослину треба в тепле світле місце. Але треба пам’ятати, що авокадо не любить прямі сонячні промені. Також необхідно стежити, щоб грунт в горщику постійно була вологою. Якщо створити подібні умови, то у вас в будинку з’явиться ще один улюбленець – чудове екзотична рослина авокадо.

Як тільки на верхівці кісточки з’явиться паросток, необхідно буде підсипати землі, для того щоб кісточка виявилася повністю закритою.

Авокадо з кісточки, як правило, зацвітає на шостий-восьмий рік життя. До того часу рослина може досягти одного-двох метрів. У тому випадку, якщо ви не хочете, щоб воно росло далі, необхідно акуратно підрізати крону. Але і у випадку цвітіння необхідно пам’ятати, що плоди зав’язуються вкрай рідко. Швидше за все, цей екзотичний фрукт буде у вашому будинку оригінальною прикрасою. Влітку рослину треба обприскувати три-чотири рази на тиждень, а взимку робити це дещо рідше. І не варто забувати про пересадках. Адже рослина буде рости, і необхідно організовувати йому нормальні умови для подальшого розвитку. Ось як можна виростити авокадо будинку. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − 1 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.