Як виростити авокадо відео

Як виростити авокадо з кісточки

Авокадо – Дуже красиве тропічне деревце сімейства лаврових. Воно приносить смачні плоди, відмінною рисою яких є велика кісточка всередині. Напевно, багатьом хотілося б мати авокадо у себе вдома. Можна спробувати його виростити, правда, є одне але: плоди в кімнатних умовах авокадо давати не буде. Але навіть якщо деревце і не буде плодоносити, воно зможе порадувати вас буйством зелені, прикрасивши тим самим будь-яке приміщення. Виростити авокадо у себе вдома можна двома способами: за допомогою держака або з кісточки. Ми поговоримо про те, як виростити авокадо з кісточки. Для початку купіть в магазині стиглий плід, саме стиглий, інакше кісточка просто не проросте. М’якоть можете спокійно з’їсти, а ось над кісточкою доведеться трохи поворожити. Промийте її добре водою і витріть насухо рушником.

Ви ще не знаєте, як виростити авокадо з кісточки, і це зрозуміло, адже це деревце рідкісний гість у наших краях. Нічого страшного, трохи терпіння, і у вас все вийде. Тут хід ваших дій може розділитися. Кісточку авокадо можна посадити відразу в грунт, правда, в цьому випадку, паростки з’являться через 3-4 місяці. А от щоб прискорити процес проростання, кісточку слід залишити до моменту появи перших паростків у воді. Робиться це так: під кутом 120 градусів виконайте в кісточці три отвори. Вони повинні розташовуватися таким чином, щоб ви потім могли увіткнути в них сірники або зубочистки, за допомогою яких кісточка буде підтримуватися над водою. Налийте в обрану ємність воду і опустіть в неї кісточку. Слідкуйте за тим, щоб вона була занурена у воду тільки своїм тупим кінцем, т.е опускати всю кісточку не треба. От і все, тепер наберіться терпіння і чекайте, коли вона проросте. До речі, ви можете спорудити будь-яку конструкцію, тут головне, щоб вона міцно утримувала кісточку.

Зазвичай корінці з’являються вже через 3-4 тижні. Як тільки вони досягнуть у зростанні 3 см, ви можете сміливо приступити до їх висадці у відкритий грунт.

Якщо ви вирішили посадити авокадо з кісточки, зверніть увагу на те, що пророслі корінці не слід діставати з кісточки. Надалі вона буде служити чимось на зразок прикраси вашого деревця. Підготуйте грунт і приступайте до пересадки. Змішайте в рівних частинах сирої торф, перегній, крупний пісок і садову землю. Садити авокадо слід в пластмасовий горщик, так як глиняний буде вбирати в свої стінки вологу, а ось в ній авокадо потребує найбільше. Подбайте про те, щоб дно горщика добре пропускало вологу. При необхідності зробіть більше дірочок. Так як виростити авокадо з кісточки – це ще півсправи, вам необхідно оточити своє «чадо» доглядом і любов’ю.

Незважаючи на те, що авокадо – це тропічна рослина, воно не любить прямих сонячних променів, про що можуть свідчити обпалені і опале листя. Щоб уберегти деревце від подібних проблем, поставте його на північне вікно або в притіненому місці. Взимку, коли світловий день стає менше, рослині потрібно додаткове освітлення, яке ви зможете дати за допомогою спеціальних фітоламп, що продаються в квіткових магазинах.

Як вже говорилося вище, авокадо потребує вологи. Поливайте його в міру висихання грунту. Нестача води призведе до того, що деревце скине листя. Якщо в приміщенні сухе повітря, авокадо слід збризкувати водою, а листя протирати ганчірочкою.

Навесні і влітку авокадо слід удобрювати спеціальними мінеральними (рідкими) добривами для тропічних рослин. Зверніть свою увагу на те, що авокадо властиво витягуватися вгору, тому періодичні його слід прищипувати.

Тепер ви знаєте, як виростити авокадо з кісточки. Якщо ви будете все правильно виконувати, то вже через кілька місяців деревце обдарує вас самої справжньою красою. Не забувайте, що доглядати за рослиною слід постійно, так як недостатній догляд може його погубити. Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.